“Lexus GS F” Detroitas izstādē (+ foto)

Japānas autobūves kompānija “Lexus” Detroitas motoršova (17.01-25.01) apmeklētājiem izrāda sportisko sedanu “GS F,” kas tiek gatavota konkurencei ar “BMW M5” un “Mercedes E63 AMG.”

Foto: Publicitātes foto

“Lexus” jaudīgajam sedanam zem motora pārsega iebūvēts 5.0 litru kompresormotors, kas attīsta 473 ZS jaudu un 527 Nm griezes momentu. Spēka agregāts darbojas komplektā ar īpaši ātras darbības astoņu pakāpju automātisko pārnesumkārbu, kurai ir manuālā ātrumu pārslēgšanas funkcija.

Foto: Publicitātes foto

“GS F” komplektācijā ir “Lexus” speciālistu izstrādātā “Torque Vectoring Differential” (TVD) sistēma, kas var darboties trīs režīmos: standarta, veiklākas darbības „Slalom” un sacīkšu trasēm piemērotajā „Track.”

Foto: Publicitātes foto

“Lexus GS F” svars ir 1830 kg (BMW M5 – par 115 kg vairāk), kas padara to par vienu no vieglākajiem automobiļiem savā segmentā. Ražotājs neatklāj sedana dinamiskos raksturlielumus, taču eksperti ir pārliecināti, ka “GS F” maksimālais ātrums tiks ierobežots pie atzīmes 270 km/h – līdzīgi kā citiem “Lexus” “F” līnijas modeļiem.

Foto: Publicitātes foto

Par iespēju konkurēt ar vācu modeļiem speciālisti izsakās skeptiski – neskatoties uz japāņa vieglāko svaru, jaudas ziņā vāciešiem tiek zaudēti aptuveni 100 ZS un arī “Lexus” salons neizskatās tik rūpīgi nostrādāts kā “Mercedes” un “BMW.”

Foto: Publicitātes foto

Foto: Publicitātes foto

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.