Audi svin TDI tehnoloģijas 25 gadu jubileju ar dinamisku modeli

Iespaidīga jauda un sporta automobiļa veiktspēja – Audi svin TDI tehnoloģijas 25 gadu jubileju ar īpaši dinamisku modeli. Automobilim Audi A7 Sportback 3.0 TDI Competition ir nepārprotami sportisks potenciāls – tam ir 240 kW (326 ZS) jauda, kas apvienota ar pārsteidzošu 650 Nm griezes momentu, ļaujot automobilim ieskrieties no nulles līdz 100 km/h 5,1 sekundē.

Audi A7 Sportback 3.0 TDI Competition ir aprīkots ar 3,0 l TDI biturbo dīzeļdzinēju ar 2967 m3 tilpumu. Kompresora un sadales vārpstas uzlabojumi padara dzinēju par 5 kW (7 ZS) jaudīgāku salīdzinājumā ar standarta modeli – tas sasniedz pat 240 kW (326 ZS) jaudu. Ja vadītājs pilnībā nospiež akseleratora pedāli, turbouzlāde uz īsu brīdi palielina jaudu par vēl 15 kW (20 ZS). Maksimālais griezes moments tiek sasniegts robežās starp 1400 un 2800 apgr./min. Sportiskais un jaudīgais V6 dīzeļdzinējs patērē vidēji 6,1 litru degvielas uz 100 kilometriem, kas atbilst 162 gramiem CO2 izmešu uz kilometru. Izmešu daudzums atbilst Euro 6 standartam.

Foto: Audi

Audi A7 Sportback 3.0 TDI sportisko raksturu papildina arī S line sporta komplekts, kurā ietilpst par 20 milimetriem zemāka virsbūve. Iespaidīgi izskatās W dizaina 20 collu piecu spieķu diski ar melnām malām, riepu izmērs ir 265/35. Īpašā modeļa sportisko raksturu izceļ sarkanās 17 collu disku bremžu uzlikas priekšā un aizmugurē.

S line ārējā dizaina komplekts un Black Gloss komplekts piešķir virsbūvei dinamisku eleganci. Uz automobiļa spārniem ir V6 T emblēmas, tam ir melni ārējo atpakaļskata spoguļu ietvari un spīdīgi melni izpūtēju uzgaļi. Īpašais modelis pieejams Daytona Gray, Misano Red, Nardo Gray un Sepang Blue krāsās.

Foto: Audi

S line sporta komplektā Audi A7 Sportback 3.0 TDI Competition salons ir melns. Sporta sēdekļu apdarē izmantota ekskluzīvā Valcona āda melnā vai Lunar Silver krāsā ar dekoratīvām S line šuvēm. Papildaprīkojumā pieejami S sporta sēdekļi ar kontrastējošām šuvēm Misano Red vai Agate Gray krāsās. Izvēloties šo apdari, arī roku balstu apdare ir veidota no ādas un kontrastējošām šuvēm. Apdares detaļās izmantots alumīnijs un melns Beaufort koks – īpaši izmeklēta metāla un koka kombinācija. Uz durvju sliekšņu uzlikām ir „quattro” logotipi. Astoņu pakāpju tiptronic pārnesumkārbas vadīšanai iespējams izmantot lāpstiņas aiz daudzfunkcionālās sporta stūres.

Šī īpašā versija ir aprīkota ar visiem risinājumiem, kuri jau ir iekļauti pārstrādātajā A7 sērijā. To vidū ir standartaprīkojumā iekļautie LED priekšējie lukturi, kā arī dinamiskie pagriezienu rādītāji. Audi papildaprīkojuma klāstā pieejami Matrix LED priekšējie lukturi, vēl jaudīgāka MMI Navigation plus navigācijas sistēma un uzlabotas autovadītāja palīgsistēmas, piemēram, nakts redzamības palīgsistēma.

Audi A7 Sportback 3.0 TDI Competition būs iespējams pasūtīt no augusta. Modeļa piegādes tiks uzsāktas rudenī. Bāzes versijas automobiļa cena ir 72 000 eiro.

Foto: Audi

Foto: Audi

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.