“Mercedes S65 AMG” iegūst 630 ZS (+ foto)

Vācu autobūves kompānija “Mercedes -Benz” iepazīstinājusi ar S klases kupejas visjaudīgāko modeli, kupeju “S65 AMG,” kas iegūst 630 ZS jaudīgu V12 motoru.

Foto: Publicitātes foto

Zem motora pārsega greznajai luksusa klases kupejai atrodas sešu litru divpadsmit cilindru biturbo benzīna motors, kas strādā kombinācijā ar septiņu pakāpju “AMG Speedshift Plus 7G-Tronic” pārnesumkārbu. Motors attīsta 630 Zs jaudu un 1000 Nm griezes momentu – par 45 Zs un 100 Nm vairāk nekā modifikācija “S63 AMG,” ko ražotājs savam modeļu piedāvājumam pievienoja martā.

Foto: Publicitātes foto

Sprinta distanci “S65 AMG” veic 4,1 sekundē, kas ir par 0,2 sekundēm ātrāk nekā “S63 AMG” un “S65 AMG” sedans. Maksimālais ātrums Eiropas tirgum paredzētajai versijai ierobežots pie 250 km/h, bet aizokeāna modifikācijai ļauts sasniegt 300 km/h. “S65 AMG” kupeju varēs nopirkt vienīgi aizmugurējās piedziņas variantā, kamēr “S63 AMG” pieejams arī pilnpiedziņas versijā.

Foto: Publicitātes foto

“S65 AMG” bāzes aprīkojumā ir speciāla šasija, kas neļauj virsbūvei sasvērties līkumos, “Magic Body Control” sistēma, kas skenē ceļa virsmu pirms mašīnas un sagatavo piekari atbilstoši saņemtajiem datiem, nodrošinot maksimāli komfortablu pārvietošanos.

Foto: Publicitātes foto

Salonā elektriski regulējami sporta sēdekļi ar atmiņas funkciju, ventilāciju, apsildi un nappa ādas apdari, 31,2 collu augstas izšķirtspējas TFT ekrāns, kur redzamas divas apaļas tahometra un spidometra skalas. Aprīkojumā arī projekcijas displejs, 360 grādu monitoringa sistēma un režīmu izvēles selektors ar skārienjutīgu virsmu.

Foto: Publicitātes foto

Vadītājam palīdzēs adaptīvā kruīzkontrole, “Pre-Safe” bremzes un brīdinājuma sistēma, kas paziņo par šķēršļiem aizmugurē un sānos, aklā leņķa un joslas pārkāpšanas asistents. Neiztiks arī bez augstvērtīgas mūzikas sistēmas, ko nodrošina “Burmester” iekārta. “S65 AMG” komplektēts ar 20 collu riteņu diskiem un 255/40 (priekšā), 285/35 (aizmugurē) riepām, litija-jonu akumulatoru bateriju, kas ļāvusi ietaupīt 20 kg svara.

Foto: Publicitātes foto

Ražotāja norādītais vidējais degvielas patēriņš – 11,2 litri, automašīnas cena – vismaz 244 010 eiro.  

Foto: Publicitātes foto

Foto: Publicitātes foto

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.