“Infiniti” uz Ņujorku ar diviem jaunumiem

Ņujorkas autoizstādei “Nissan” luksusa nodalījums “Infiniti” sagatavojis divus jaunumus: sedana “Q70” (agrāk “Infiniti M”) un apvidus auto “QX80” (agrāk “Infiniti QX56”) modernizētās versijas.

Visai skopā ražotāja preses relīze vēsta, ka sedanam “Q70” pārveidots priekšpuses un aizmugures izskats, kā arī radīta pagarinātā modifikācija, kas būs pazīstama ar nosaukumu “Q70L.” Šī modeļa riteņu bāze ir par 12cm garāka nekā “Q70” sedanam, tādēļ aizmugures pasažieri pagarinātajā versijā varēs izvietoties komfortablāk.

“Q70” dzinēju gammā būs 3,7 litru sešcilindru benzīna agregāts ar 330 ZS jaudu un 5,6 litru astoņcilindru motors, kas attīsta 420 ZS jaudu. Sedans pieejams ar aizmugures vai visu riteņu piedziņu.

Arī modernizētais apvidus auto “QX80” saņēmis virkni jaunu detaļu interjera un eksterjera noformējumā, bet piedāvājums papildināts ar visgreznāko versiju “Limited.” Ražotājs pagaidām atklāj vien to, ka “Limited” izmantota īpaši ekskluzīva apdare no mīkstas ādas un dabīgā koka dekoriem.  

ASV tirgū “Infiniti QX80″(“QX56”) aktuālais modelis tiek piedāvāts ar 5,6 litru V8 (400 ZS) motoru, automobiļa cena – aptuveni 80 000 dolāru.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.