Garais “Range Rover” Losandželosā (+ foto)

Losandželosas motoršovā savu pirmo uznācienu plašākas publikas priekšā piedzīvojis “Land Rover Range Rover LWB” (Long Wheelbase).

“Range Rover LWB” kopējais garums pieaudzis par 201 mm līdz 5200 mm, bet riteņu bāze par 140 mm. Visi iegūtie centimetri pilnībā atdoti pasažieru komfortam. Aizmugures pasažieri L modelī var justies īpaši brīvi – pastieptā garenbāze nodrošina vairāk vietas kājām, bet sēdekļu atzveltnes var atlaist līdz pat 17 grādu slīpumam. Ja nepieciešams vēl vairāk komforta, pircējs kopējā dīvāna vietā var izvēlēties divus atsevišķus sēdekļus, kas atdalīti ar viduskonsoli.

Foto: Range Rover LWB Autobiography

Pagarinātā modifikācija ir par 80 kg smagāka (2400 kg), toties tai ir par 315 litriem ietilpīgāks bagāžas nodalījums, kas ar nolaistām sēdekļu atzveltnēm var uzņemt pat 2345 litrus.

Pagarinātās modifikācijas pircējiem sagatavotas vairākas aprīkojuma versijas: “Vogue,” “Autobiography” un “Autobiography Black.” “Autobiography Black” kļūs par dārgāko un ekskluzīvāko LWB modeļa versiju, kas maksās vismaz 150 000 eiro. Šī versija ar grezni iekārtoto ādas un koka apdares salonu, komplektēta ar 18 veidos elektriski regulējamiem ādas sēdekļiem, kuri var būt aprīkoti ar masāžas un ventilācijas sistēmām un atmiņas funkciju (arī priekšējie), bet aizmugures sēdekļos vēl papildu tam iebūvēta masāžas funkcija mugurkaulam un atzveltnes slīpuma regulēšana ar elektropievada palīdzību.

Foto: Range Rover LWB Autobiography

Pasažieru rīcībā būs  “Meridian” audio sistēma ar 10,2 collu ekrāniem aizmugurē, LED salona apgaismojums ar maināmu gaismas intensitāti (10 veidi), panorāmas jumts ar elektriski vadāmām žalūzijām, ar ādu apvilkti galdiņi ar iebūvētām USB ligzdām un dzērienu turētājiem, ko vajadzības gadījumā elektromotors izbīda no nišas. LED diodes tagad izgaismo ne vien griestus, bet arī durvju rokturus, sīklietu novietnes, viduskonsoles augšpusi un salona grīdu kāju apvidū. Pa vidu abiem aizmugures sēdekļiem iebūvēta viduskonsole ar klimatkontroles un sēdekļu regulēšanas vadības pogām, ar dzesēšanas funkciju aprīkota dzērienu glabātuve un nodalījums austiņām, ko var izņemt, ja rodas nepieciešamība pārvadāt slēpju inventāru.

Foto: Range Rover LWB Autobiography

“Range Rover LWB” būs pieejams ar 4,4 litru V8 (339 ZS) un piecu litru turbo V8, kas attīsta 510 ZS. Jaudīgākais no agregātiem 100 km/h ļauj sasniegt 5,5 sekundēs. Pagarinātās modifikācijas tirdzniecības starts paredzēts 2014.gada martā, bet ekskluzīvā “Autobiography Black” pircējus sasniegs ne ātrāk kā vasaras beigās.

Interesanti, ka pagarinātais modelis būs pieejams arī 340 ZS jaudīgā hibrīdversijā (cena-aptuveni 135 000€), kur dzinējspēku nodrošina V6 turbo dīzeļa un elektromotora tandēms 

Foto: Range Rover LWB Autobiography

Foto: Range Rover LWB Autobiography

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.