Smart Fourjoy rāda Smart nākotni (+ foto)

Internetā publicēti konceptuālā automobiļa Smart Fourjoy attēli, kas rāda virzienu, kāds izvēlēts Smart kompānijas nākotnes modeļu dizainam. Automobiļa pirmizrāde notiks Frankfurtes autoizstādē, kas darbu sāk nākamnedēļ.

Smart Fourjoy jau tagad potenciālajam klientu lokam ļauj noprast, kāds izskatīsies nākamās paaudzes modelis Smart ForFour, kas parādīsies tuvāko gadu laikā.

Foto: Publicitātes foto

Agrāk tika ziņots, ka četrvietīgā ForFour sērijveida modelis būs par 820 mm garāks par divvietīgo ForTwo un sasniegs 3550 mm. Motoru gammā tiks uzņemts jauns trīscilindru dzinējs ar 0,9 litru darba tilpumu, ko Mercedes izstrādājis sadarbībā ar Renault-Nissan aliansi.

Foto: Publicitātes foto

Minētais spēka agregāts būs pieejams atmosfēriskajā variantā (65 ZS) un versijās ar turbīnu (85 un 105 ZS). Vēlāk uz ForFour bāzes tiks radīts kompakts krosovers ar paaugstinātu klīrensu un virsbūves plastikāta aizsargiem pret skrāpējumiem.

Foto: Publicitātes foto

Gaidāms, ka Frankfurtē Smart parādīs vēl vienu konceptuālu modeli, kas tiek pozicionēts kā jaunās paaudzes ForTwo priekšvēstnesis.

Foto: Publicitātes foto

Foto: Publicitātes foto

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.