Bentley nodemonstrē kupejas Batur „kosmiskās” versijas (+ FOTO)

Izmantojot par pamatu ekskluzīvo kupeju Batur, britu ražotājs izstrādājis vairākas versijas, krāsu, materiālu un apdares elementu idejas smeļoties no kosmosa. Par vienu no lielākajiem izaicinājumiem kļuva ekoloģisko apdares materiālu izmantošana.

Nebula versijā ir apvienoti spilgti melnā un spilgti zaļā toņa kontrasti eksterjerā un interjerā. Wasabi virsbūves krāsa savienota ar Gloss Black Crystal krāsas akcentiem, bet priekšējo paneli rotā lāzera gravējums. Supernova variants paredz Sunbeam virsbūvi ar Atlantic Pearl Crystal toni, savukārt interjeru veido kombinācija no četru krāsu:  Indigo Night, Beluga, Ceramic Glaze un Hyperactive savienības, bet priekšējā paneļa dekoru papildina titāna elementi.

Hyperspace versijai izmantots Daybright Blue tonis ar kontrastējošiem St James Red akcentiem, savukārt interjers pārsteidz ar 18 karātu zelta Pillar Box Red un Bentley Dynamic Drive Selector akcentiem.

Dark Matter variants veidots savienojot Fine Brodgar un Black Crystal sudrabkrāsas divtoņu virsbūvi ar Cyber ​​​​Yellow un titāna akcentiem, savukārt interjers ir dekorēts ar Burnt Oak ādu un Beluga Black melnā alumīnija apdari un nerūsējošā tērauda ieliktņiem.

Oglekļa šķiedra ir aizstāta ar kompozītmateriāliem, kas izgatavoti uz lina bāzes. Āda tiek iegūta ilgtspējīga ražošanas procesa rezultātā, patērējot mazāk ūdens un aldehīdu nekā tradicionālā miecēšanas procesā, turklāt klientam būs iespēja izvēlēties vēl ekoloģiskāku variantu, kur izmantota āda ar zemu oglekļa saturu. Pircējs pat varēs izvēlēties ādai līdzīgus tekstilizstrādājumus, kas izgatavoti no kafijas grauzdēšanas procesa blakusproduktiem, kā arī paklājus, kas izgatavoti no pārstrādātas dzijas.

Ražotājs sola, ka kosmiskās tematikas sērijas ietvaros izgatavos pavisam 18 ekskluzīvus automobiļus.

Foto: Bentley

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.