Volkswagen ID.Buzz ar garo riteņu bāzi tirgū no 2024.gada pavasara (+ FOTO)

Elektriskais Volkswagen ID.Buzz drīzumā būs pieejams arī versijā ar garo riteņu bāzi un trim sēdekļu rindām.

Elektriskais busiņš un titula „German Car of the Year 2023“ ieguvējs turpina savu plānoto evolūciju papildinot saimi ar pagarinātās bāzes modeli, kas tirgū kļūs pieejams no nākamā gada pavasara.

Šāds modelis ir par 25 centimetriem garāks, turklāt apveltīts ar trešo sēdekļu rindu un lielāku bagāžas nodalījumu, kura tilpums sniedzas līdz 2649 litriem. Priekšējā rindā ir divi atsevišķi sēdekļi (komerctransporta Cargo versijai trīsvietīgs sols), otrā sēdekļu rinda ir veidota kā trīsvietīgs sols vai ar diviem atsevišķiem sēdekļiem, kuri nebūs izņemami jau standartā iebūvētās sēdekļu apsildes dēļ, savukārt trešo sēdekļu rindu, kas Eiropā ir pircēja izvēle un kas nākotnē būs pieejama arī īsajam ID.Buzz, tāpat kā otro rindu var izmontēt vai nolocīt, tādējādi iegūstot pilnīgi līdzenu bagāžas grīdu.

Garais ID Buzz tiek piedāvāts ar 77 kWh vai 85 kWh akumulatoriem, bet dzinējspēks ir pilnīgi jaunais APP 550 motors ar 210 kW (286 ZS), nodrošinot ieskrējienu no 0 līdz 100 km/h 7,9 sekunžu laikā un maksimālo ātrumu 160 km/h. Salīdzinājumam: ID.Buzz standarta modelis ar 150 kW (204 Zs) motoru sprinta distanci veic 10,2 sekundēs, bet maksimālais ātrums ir 145 km/h.  

Garajam ID.Buzz būs pilnībā jauns centrālais ekrāns un tehnoloģija, kas ļauj izmantot Head-up projekcijas displeja priekšrocības, liela izmēra panorāmas jumtu varēs pārslēgt no caurspīdīga uz necaurspīdīgu, bet lielo, vidējo sānu logu varēs pasūtīt atveramu.

Zināms, ka Volkswagen gatavo arī citus ID.Buzz modeļus: ID Buzz Cargo 125 kW (170 ZS) ar  nelielo 63 kWh akumulatoru un GTX modifikāciju ar 250 kW (339 ZS) motoru, kas no 0 līdz 100 km/h paātrināsies 6,4 sekundēs.

Foto: Volkswagen

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.