Volvo pastāsta par jauno EX30; pirmizrāde 7.jūnijā (+ FOTO)

Volvo publicējis dažus attēlus un informāciju par markas mazāko elektriskās piedziņas krosoveru, kas oficiālo pirmizrādi piedzīvos nākamajā nedēļā.

Volvo pastāstījis par krosoveru EX30, kas ir interesants, tostarp ar dažām ne tik ierastām detaļām, piemēram, Volvo uzskata, ka tik kompaktā automašīnā pilnīgi pietiek ar vienu centrālo displeju un izvēloties šādu risinājumu, ražotājs ietaupa uz materiāliem un rada telpas sajūtu ap vadītāju.  

Vienīgajam displejam ir 12,3 collu izmērs un augšējā daļā tas ataino vadītājam būtiskāko informāciju, piemēram, ātrumu un uzlādes līmeni, kamēr navigācijas dati, multivide un vadības ierīces ir viegli redzamas un pieejamas zemāk. Ir arī ātrās pieejas josla vissvarīgākajām funkcijām un neuzbāzīgs nakts režīms ar samazinātu spilgtumu.

Informācijas un izklaides sistēmu elektriskajam krosoveram izstrādāja HaleyTek, Volvo un ECARX kopuzņēmums. To darbina Qualcomm Snapdragon mikroshēma, tas atbalsta 5G savienojumu un Google lietotnes – Google Assistant mākoņa palīgu, Google Maps navigāciju un dažas citas. Ražotājs nav skopojies attiecībā arī uz skaņu, tādēļ EX30 pircējs varēs baudīt Harman Kardon kvalitāti ar lielu skaļruni visā vējstikla platumā.

Jāatzīmē arī vairāki praktiski risinājumi, kas ieviesti EX30 salonā: sēdekļu atzveltnēs izvietotas kabatas viedtālruņiem, viduskonsolē ir daudzfunkcionāla novietne kā kafijas krūzei, tā lielākiem un mazākiem priekšmetiem, bet bagāžas nodalījumā iebūvēti svari, kas palīdz noteikt, vai krava ietilps bagāžniekā.

Visbeidzot cienot zaļo domāšanu, Volvo ir izstrādājis interjeru, izmantojot ilgtspējīgus materiālus, tostarp džinsu, linu, vilnas maisījumu, kas sastāv no 70 procentiem pārstrādāta poliestera, un Nordico eko-ādu, kas satur pārstrādātu polietilēntereftalātu.

Foto: Volvo

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.