Vizuāli tāds pats, tehniski cits – Toyota modernizē Yaris (+ FOTO)

Toyota veicis uzlabojumus 2024.gada Yaris modelim. Automašīnas izskats palicis praktiski bez izmaiņām, taču tehnisko jaunievedumu ir pietiekoši daudz.

2024.gada Yaris izskatās tāds pats kā pašlaik pārdošanā esošais modelis un, lai atpazītu jauno, uzmanība jāpievērš kombinācijai ar Neptun Blue virsbūves krāsu un melno jumtu, kā arī riteņu diskiem, kas tagad jaunā piecspieķu dizainā.

Bāzes versijai motors atstāts bez izmaiņām. Tā ir 116 Zs jaudīga hibrīdiekārta, kas apvieno trīscilindru 1,5 litru benzīna motoru un 59 kW elektromotoru, taču tiem, kas vēlas nedaudz ņiprāku gaitu, tagad piedāvā arī 130 Zs (185 Nm) hibrīdiekārtu, kas pieejama sākot ar Style komplektāciju, savukārt Premiere Edition vai GR Sport pircējiem šāds agregāts jau sērijveidā.

Salonā turpmāk tikai ciparu mērinstrumenti – bāzes versijai 7 collu displejs, dārgākajām versijām – 12,3 collu formāts, savukārt multimediju iekārtai pieejami ekrāni ar 9 un 10,5 collu izmēru. Multimedijus tagad varēs atjaunināt pa internetu.

No drošības sistēmām jāatzīmē jaunās paaudzes Safety Sense sistēma, kas brīdina vadītāju par avārijas risku un, ja nepieciešams, iejaucas ar bremzēšanas un stūres impulsiem, bet vēl viens jaunievedums ir digitālā atslēga (papildmaksa), ko var koplietot līdz pieciem transportlīdzekļa lietotājiem, izmantojot viedtālruņa lietotni.

Modernizēto Yaris tirdzniecībā sola no 2024.gada. Cenas netiek atklātas, tādēļ atgādinām, ka Vācijas tirgū tā sākas no atzīmes 22 990 eiro. Pilnpiedziņas Yaris GR ar 261 Zs motoru maksās 34 000 eiro.

 

Foto: Toyota

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.