Hyundai iepazīstina ar elektrisko sedanu Ioniq 6 (+ FOTO)

Dienvidkorejas autoražotājs Hyundai publicējis elektriskā sedana Ioniq 6 attēlus, no tehnisko datu izpaušanas vēl atturoties.

Hyundai modeļu piedāvājumam drīzumā pievienosies Ioniq 6, elektroautomobilis, kas izgatavots uz E-GMP platformas un apveltīts ar Streamliner (ražotāja apzīmējums) pludlīniju virsbūvi. Ieguvums ir ne tikai elegantas formas, bet arī teicams Cw koeficients – 0,21. Pie atšķirības pazīmēm jāpieskaita priekšpuse bez radiatora restes, riteņu diski ar interesantu dizainu un slīpā aizmugure ar diviem spoileriem. Redzams, ka atpakaļskata spoguļu vietā uzstādītas video kameras, bet durvju rokturi ir izbīdāmi.

Salonā kopējs ekrāns, kas apvieno divus 12 collu displejus mērinstrumentiem un multimediju iekārtai, durvju atvēršanas pogas centrālajā tunelī un režīmu izvēles svira pie stūres. Jāpiemin arī salona apgaismojuma sistēma ar 64 toņu izvēli un apdare no videi draudzīgiem un pārstrādātiem materiāliem (audums un materiāls no otrreizēji pārstrādātas plastmasas un zvejas tīkliem).

E-GMP platforma ir pamatā arī Inoniq 5, taču Ioniq 6 ir garāks (4,86 m) un zemāks (1,50 m) nedaudz zaudējot pēc riteņu garenbāzes izmēra (2,95 m).

Dažos interneta izdevumos minēts, ka Ioniq 6 iegūs divmotoru iekārtu ar vairāk nekā 300 Zs un 77,4 kWh bateriju, kas ļaus nobraukt vairāk par 500 km.

Foto: Hyundai

Dalies:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *