Opel Crossland pārsniedz 500 000 robežu (+ FOTO)

Opel krosovers, kas modeļu piedāvājumā ienāca 2017.gadā, sasniedzis pusmiljona robežu.

Ražotājs uzsver, ka Crossland ir viens no viņu veiksmīgākajiem modeļiem. Un patiesi, kopš 2017.gada, kad tika sākta tā ražošana, jūnija pēdējās dienās tas sasniedza 500 000 izgatavoto eksemplāru skaitu.

4,22 metrus garais Opel Crossland spējis pārliecināt pircēju ar pievilcīgu dizainu un funkcionalitāti.  To cita starpā nodrošina aizmugurējais sēdeklis, kas sadalāms attiecībā 60/40 un atkarībā no varianta garenvirzienā pārvietojams līdz pat 150 milimetriem. Tādā veidā bagāžnieka tilpums vienā mirklī pieaug no 410 līdz 520 litriem. Ja aizmugures sēdekļi ir nolocīti līdz galam, tas palielinās līdz 1255 litriem.

Vadītājam palīdz tehnoloģijas, kas jau pamata versijā ietver tādus elektroniskos palīgus kā inteliģento kruīzkontroli un ātruma ierobežotāju, joslu asistentu un ceļa zīmju atpazīšanu,  LED priekšējos lukturus. Turklāt ir pieejamas tādas sistēmas kā brīdinājums par sadursmi ar priekšā braucošo, kas apvienots ar automātisku avārijas bremzēšanu un gājēju atpazīšanu, vadītāja noguruma sensors, projekcijas displejs, 180 grādu panorāmas atpakaļskata kamera, IntelliGrip adaptīvā vilces kontrole un daudz kas cits.

Vācijā bagātīgi aprīkotā Opel Crossland Elegance cena ir 25 540 eiro.

Opel Crossland tiek ražots Spānijas rūpnīcā Saragosā. Ražotājs jau paziņojis, ka arī pēctecis, tāpat kā katrs jaunais Zibens zīmes modelis, tiks elektrificēts. Sākot no 2028. gada, Opel Eiropai piegādās tikai pilnībā elektriskus transportlīdzekļus.

Foto: Opel

Dalies:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *