Suzuki SX4 nomaina paaudzi un pārtop par S-Cross (+ FOTO)

Suzuki SX4 krosovers ieiet jaunajā modeļu paaudzē pie viena tiekot arī pie jauna nosaukuma.

Kompaktais Suzuki krosovers, kas līdz šim bija pazīstams ar nosaukumu SX4 paaudžu maiņas rezultātā ticis pie jauniem priekšējiem lukturiem ar atsevišķiem diožu elementiem, jaunas radiatora restes, kā arī jaunas formas bagāžnieka vāka un aizmugures lukturiem.

Salonā ir jauns multimediju komplekss ar 7 vai 9 collu (topversijai) ekrānu, Apple CarPlay un Android Auto atbalstu, balss vadību un Bluetooth, jauns klimatkontroles un mērinstrumentu bloks.

Elektronisko palīgsistēmu skaitā adaptīvā kruīzkontrole, aktīvais joslas uzturēšanas palīgs, sistēma, kas brīdina par iespējamo sadursmi ar priekšā braucošo, 360 grādu kameras ar funkciju, kas piedāvā skatu no “putna lidojuma”, aklā leņķa uzraugs, kalnā uzbraukšanas palīgsistēma, parkošanās palīgsistēma un vadītāja noguruma kontroles funkcija.

Automašīna būs pieejama ar priekšējo vai Allgrip Select visu riteņu piedziņu (tikai versija Comfort+ apvienojumā ar 6AK), turklāt vadītāja rīcībā vadības režīmi ar Auto, Sport, Snow un Lock iestatījumiem. Pēdējais ļauj sadalīt griezes momentu 50:50 proporcijās vai atkarībā no izvēlētā režīma ļaut elektronikai pārvaldīt arī ESP un motora jaudas padevi.

Motoru izvēlē 1,4 litru benzīna agregāts, kas attīsta 130 Zs un 235 Nm un strādā pēc Mild Hybrid tehnoloģijas 14 Zs piegādājot brīžos, kad nepieciešams lielāks uzrāviens. Motors var strādāt apvienojumā ar 6AK vai 6MK. Par automātisko transmisiju pircējam nāksies piemaksāt 1500 eiro.

Eiropas tirgū jaunais Suzuki S-Cross kļūs pieejas vēl līdz 2021.gada beigām, citos tirgos startējot vēlāk.

Foto: Suzuki

Dalies:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *