Jaunais Renault Arkana būs pieejams arī Eiropā

Renault sportiskā un dinamiskā apvidus auto kupeja ienāk Eiropas tirgū ar jaunām tehnoloģijām, ar E-TECH hibrīda versiju un jaunu R.S. Line apdari, kam piešķirts vēl izteiksmīgāks un dinamiskāks dizains.

Apvienojot plūstošās līnijas, izsmalcinātību un izturību, jaunais Renault Arkana izaicina Eiropas apvidus automobiļu tirgus tradicionālo pieeju ar dizainu, kas iepriekš tika izmantots tikai augstākās klases automobiļiem. Šis jaunais auto modelis, kas papildina Renault kompakto automobiļu klāstu (Mégane, Kadjar un Scénic), ir daļa no strauji augošā SUV tirgus visā pasaulē. Renault Arkana plašais un ietilpīgais salons padara šo mašīnu piemērotu ģimenēm. Tostarp, Renault Arkana  ir aprīkots ar lielākajiem displejiem savā segmentā, nodrošinot augstu tehnoloģisko atbalstu vadītājam, tādējādi uzsverot kvalitātes un komforta nozīmību.

Jaunais Renault Arkana sniedz savā segmentā nebijušu hibrīda risinājumu piedāvājumu, kurā ietilpst E-TECH 140 ZS hibrīda dzinēji, kā arī1,3 TCe 140 un TCe 160 12V mikrohibrīda dzinēji. E-TECH hibrīdtehnoloģija, kas jau ir sastopama Clio, Captur un Mégane modeļos, ir Renault jaunievedums, kas ir aizsargāts ar vairāk nekā 150 patentiem. E-TECH tehnoloģijas pamatā ir “Groupe Renault” pieredze elektrisko transportlīdzekļu un “Formula 1” jomā.

Jaunais Renault Arkana Eiropā būs pieejams 2021. gada pirmajā pusē.

Foto: Publicitātes attēls

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.