Motocikla un vieglās automašīnas sadursmē cietuši trīs cilvēki

Vakar Vecumnieku novadā motocikla un vieglās automašīnas sadursmē cieta trīs cilvēki.

Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļā aģentūru LETA informēja, ka autoceļu Bauska-Linde un Iecava-Stelpe krustojumā 1993.gadā dzimis vīrietis, vadot motociklu “Kawasaki”, nedeva ceļu automašīnai BMW. Pēc sadursmes ar smagām traumām slimnīcā nogādāts motocikla vadītājs. Avārijā cieta arī motocikla pasažieris – 1948.gadā dzimis vīrietis, kurš ar lūzumiem nogādāts slimnīcā. Medicīniskā palīdzība uz vietas sniegta arī automašīnas vadītājam.

Krimuldas novadā, autoceļa Inčukalns-Valmiera 10.kilometrā, 1963.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu “Ford Galaxy”, nobrauca no ceļa un apgāzās. Ar dažādām traumām slimnīcā nogādāti trīs transportlīdzekļa pasažieri.

Burtnieku novadā, uz autoceļa Vecarti-Sipeņi, pagaidām neidentificēts vadītājs, vadot automašīnu “Toyota Hilux”, nobrauca no ceļa un ietriecās kokā. No avarējušās automašīnas ar dažādām traumām slimnīcā nogādāts 1972.gadā dzimis vīrietis.

Kopumā pagājušajā diennaktī Latvijā reģistrēti 58 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 22 cilvēki. Rīgas reģionā reģistrētas 28 avārijas, kurās cieta 13 cilvēki.

Ceļu policijas darbinieki pagājušajā diennaktī Latvijā aizturēja 18 autovadītājus, kuru organismā alkohola koncentrācija pārsniedza atļauto normu. Rīgas reģionā aizturēti septiņi iereibuši autovadītāji.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.