BALTA noslēgusi lielāko auto apdrošināšanas darījumu

Latvijā kopējā visa autoparka apdrošinājuma summa ir 20 898 227 eiro, bet Baltijā tā sasniedz teju 50 miljonus eiro.

Latvijā lielākā apdrošināšanas sabiedrība BALTA (RSA Grupa) sadarbībā ar brokeru kompāniju „Aon Baltic” ir parakstījusi līgumu ar vienu no Eiropā lielākajiem autoparku vadības un pilna servisa līzinga pakalpojumu sniedzējiem „ALD Automotive”. Kopā ar māsas kompānijām Lietuvā un Igaunijā parakstītais līgums ir lielākais Baltijā un paredz trīs autoparku apdrošināšanu. Latvijā kopējā visa autoparka apdrošinājuma summa ir 20 898 227 eiro, bet Baltijā tā sasniedz teju 50 miljonus eiro.

Foto: iAuto.lv

„ALD Automotive” Baltijā pārvalda vairāk nekā 3 000 spēkratu, tādējādi noslēgtais sadarbības līgums ir lielākais autotransporta apdrošināšanas darījums Baltijā. BALTA ar brokera palīdzību sniegs KASKO un OCTA apdrošināšanas pakalpojumus vairāk nekā 1 100 automašīnu lielajam autoparkam Latvijā, taču kopumā pakalpojums tiks sniegts visu trīs Baltijas valstu autoparkiem. BALTA to palīdzēs realizēt māsas kompānijas – „Lietuvos Draudimas” Lietuvā un „RSA Kindlustus” Igaunijā, kā arī „Aon Baltic” tīkls visā Baltijā. Noslēgtais līgums paredz individuāli klienta vajadzībām pielāgotu atlīdzību izmaksas procesu, kas ļaus paātrināt apdrošināšanas gadījumu izskatīšanu un atlīdzību izmaksu.

„BALTA un „RSA Group” kā lielākais apdrošinātājs Baltijā spēj sniegt tādu servisa kvalitāti, kas ir nepieciešama reģiona nozīmīgākajam auto nomas uzņēmumam. Turklāt mūsu sadarbība jau ir ilggadēja, kas nodrošina efektīvu sadarbības modeli, uzsverot abu uzņēmumu starptautiskumu un pakalpojumu kvalitāti,” skaidro BALTA stratēģisko klientu apkalpošanas pārvaldes vadītājs Ermīns Sniedze.

„Izvēloties savu partneri apdrošināšanā, ir svarīgi, lai tas būtu uzticams un atbilstu mūsu kvalitātes standartiem, taču pats galvenais ir mūsu klientu apmierinātība. Tāpēc pārbaudītā un veiksmīgā sadarbība jau vairāku gadu garumā strādā kā labi ieeļļots mehānisms – esam pārliecinājušies, ka vienotais pakalpojuma sniegšanas standarts visās Baltijas valstīs sniedz pozitīvu atdevi,” stāsta „ALD Automotive” vadītājs Latvijā Valdis Dzilnavs.

Savukārt „Aon Baltic” Latvijas filiāles vadītājs Aigars Milts uzsver, ka darījumā iesaistīto partneru plašā pieredze un zināšanas starptautiskā līmenī sniedz optimālu risinājumu klientam. Gan „AON Baltic”, gan „RSA Group” raksturo stabilitāte, uzticamība, kā arī veiksmīga pieredze tieši lielu autoparku apdrošināšanā, kur jāņem vērā dažādi specifiski aspekti un nepieciešama individuāla pieeja.

Par „ALD Automotive”
„ALD Automotive” ir viens no vadošajiem un lielākajiem autoparku vadības un pilna servisa līzinga pakalpojumu sniedzējiem Eiropā ar vairāk nekā 60 gadu pieredzi. Uzņēmums darbojas 37 valstīs visā pasaulē, nodarbinot 4 200 cilvēku un pārvaldot 988 000 automašīnu.

Baltijā „ALD Automotive” darbojas kopš 2005.gada, kad tika uzsākta uzņēmuma darbība Igaunijā. 2006.gada sākumā tika nodibināts uzņēmums Lietuvā, bet kopš 2006.gada vidus pakalpojumi ir pieejami arī Latvijā. Baltijā „ALD Automotive” pārvalda 3 000 automašīnu lielu autoparku un nodarbina 36 darbiniekus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.