No 22 082 eiro – zināmas jaunā Peugeot Expert cenas; pasūtīt var jau tūlīt

Jaunais komerctransports Peugeot Expert jau šodien ir apskatāms lielākajās Peugeot pārstāvniecībās. Cenas ir zināmas, tās sākas no 22 082 eiro.

Lai gan jaunā Peugeot Expert oficiālā pārdošana sākas tikai rudenī, jau šodien klientiem ir iespējams noformēt pasūtījumus, lai saņemtu savu transportlīdzekli vieni no pirmajiem.

Uz jaunā Peugeot Expert ienākšanas brīdi tirgū papildus parastajiem modeļiem ir pieejams arī vilinošs iepazīšanās piedāvājums, bagātīgi aprīkotajai Premium versijai kurai labi aprīkots Active versijas standartaprīkojums, papildus nāk arī 7″ skārienekrāns ar radio un Bluetooth, automātiskā klimata kontrole, aizmugurējie parkošanās sensori, apsildāmi priekšējie sēdekļi, kruīza kontrole, virsbūves krāsā bamperi, un daudzas citas komforta un drošības funkcijas. Premium speciālā versija bāzējās uz L2 garuma un ar 5,3m3 kravas telpu virsbūves, ar pieejamu 120 zirgspēku 2.0 BlueHDi dīzeļa dzinēju. Speciālās versijas Peugeot L2 2.0BlueHDi 120zs iepazīšanās piedāvājuma cena ir 23 393 eiro.

Pieejami trīs dažādi virsbūves garumi (L1, L2 un L3), piecas dažādas dzinēja jaudas (95 līdz 180zs), 6 pakāpju manuālā un automātiskā pārnesumkārba, un kopumā trīs dažādi aprīkojuma līmeņi (Access, Active un Premium). Expert cenu lapas beigās var atrast visietilpīgāko (6,1m3) ar L3 virsbūves versiju, kurai 2 litru 180zs BlueHDi dīzeļa dzinējs ar 6-pakāpju automātisko pārnesumkārbu EAT6.

Foto: Publicitātes attēls

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.