Forums “AUTO 2021” fokusēsies uz Latvijas auto nozari Eiropas pārmaiņu ietekmē

Jau trešdien 19. maijā  izdevniecība “Dienas Bizness” sadarbībā ar Circle K Latvija, Latvijas Auto asociāciju un SIXT Leasing Latvija rīko ikgadējo auto forumu “AUTO 2021”, kurā nozares profesionāļi diskutēs par būtiskiem nozares izaicinājumiem un to ietekmi uz Latvijas tirgu.

Eiropa šobrīd mērķtiecīgi dodas Zaļā kursa virzienā, pieņemot arvien jaunus izaicinājumus CO2 nospieduma mazināšanai. Latvija, kā viena no ES dalībvalstīm, kura arī ir apņēmusies sasniegt izvirzītos mērķus Klimata plāna 2030 ietvaros, šobrīd aizvien meklē piemērotāko stratēģiju, jo šķēršļu ne mazums. Dienas Biznesa un Auto asociācijas ikgadēji rīkotais forums AUTO 2021 šogad rosinās paskatīties uz Latvijas auto nozari Eiropas pārmaiņu ietekmē. Vai spēsim tikt līdzi dinamikai?

Arī šogad moderatoru lomās iejutīsies Auto Asociācijas prezidents Andris Kulbergs un pazīstamais auto žurnālists, ceļu satiksmes eksperts un TV raidījums Zebra vadītājs Pauls Timrots (TV ZEBRA. ĀTRUMACILTS. RADIO SWH).

Latvijas autoparku nākotne klimata plāna ietekmē un Rīgas plānotie satiksmes infrastruktūras risinājumi būs aktuālās tēmas šā gada programmā.

Par Vācijas pieredzi zaļa transporta politikā dalīsies Uwe Bodendiek, Elektro-mobilitātes eksperts / “ENOMO” vecākais padomnieks no Vācijas. Savukārt par Baltijas pieredzi auto nodokļu politikā un

CO2 izmešu samazināšanas plāna sasniegšanā runās viesi, Arno Sillat no Igaunijas auto dīleru un auto servisu asociācijas un Laurynas Sivilevičius no Lietuvas auto dīleru asociācijas.

Ceļu satiksmes eksperts un TV raidījuma “Zebra” vadītājs Pauls Timrots sarunāsies ar Arni Jaudzemu, SIXT vadītāju Baltijā par elektroauto aprēķiniem un ekspertīzēm, kā arī vadīs diskusiju par Degvielas tirgotāju pielāgošanās jauniem tirgus apstākļiem. Foruma noslēgumā pazīstamais auto žurnālists sarunāsies ar pasaules apceļotājiem Hariju Silu un Andri Skrūskopu ( filmas “Robežu gūstā” varoņiem). Intervijas viesi autoekspedīcijās  ar veciem ugunsdzēsēju auto apbraukuši pusi pasaules. Pieci kontinenti un vairāk nekā 100 000 kilometru. Šis Ginesa rekorda cienīgais veikums droši vien ilgi paliks Latvijas auto ceļotāju nepārspēts. 

Forums ik gadu pulcē nozares profesionāļus, viedokļu līderus, ekspertus un auto nozares entuziastus. Kopš Auto foruma pirmsākumiem tajā viesojušies vairāk nekā 2000 nozares pārstāvji no Latvijas un Baltijas valstīm. Šā gada Dienas Bizness rīkotais Auto Forums 21 jau otro reizi būs skatāms tiešraidē Dienas Bizness abonentiem un reģistrētajiem skatītājiem.

Pasākuma programma un reģistrēšanās forumam: #Auto2021

https://konferences.db.lv/conferences/auto-nozares-forums-2021/

Auto Foruma Facebook pasākuma saite

https://www.facebook.com/events/937745226988218

Dalies:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *