Lētākas biļetes uz Latvijas „GP” FIM Pasaules Čempionāts blakusvāģiem, Eiropas Čempionāts kvadriem

Nenokavē tikai trīs dienas no 25.- 27.aprīlim biļetes uz šogad vienīgo Latvijas Grand Prix Pasaules Čempionātu blakusvāģiem un Eiropas Čempionātu kvadriem lētāk- biļetes tirdzniecībā ierobežotā daudzumā biļešu servisa kasēs visā Latvijā un www.bilesuserviss.lv

30./31.jūlijā Sporta un atpūtas parkā „Pīlādžu mototrase”, Stelpē, Vecumnieku novadā, norisināsies šogad vienīgais Latvijā, Pasaules Čempionātā blakusvāģiem un Eiropas Čempionātā kvadriem, kurš pulcēs Pasaules un Eiropas spēcīgāko un ātrāko blakusvāģu ekipāžu un Kvadru braucējus.

Paralēli Pasaules Čempionātam blakusvāģiem, norisināsies Eiropas Čempionāts Kvadriem un Starptautiskas sacensības- BMA Austrumeiropas Čempionāts citās blakusvāģu klasēs, t.sk.:

braucieni b/v Senioriem un b/v Veterāniem,
braucieni b/v motocikliem ar gaisa dzesēšanu.

30.jūlija vakarā pēc spraigās kvalifikācijas sacensību dienas norisināsies „Pīlādžu mototrases” nakts balle ar dzīvo mūziku, DJ un grandiozu uguņošanas šovu.

30./31.jūlijs „Pīlādžu mototrasē”, tiks aizvadīts vairāk kā zem divdesmit Valstu karogiem, sniedzot azartisku, sportisku un piesātinātu dienu ikvienam līdzjutējam, kuri šajos datumos ieradīsies Stelpē atbalstot gan Latvijas, gan ārzemju ātrākos sportistus.  

Atceroties, ka 30./31.jūlijs ir pats vasaras vidus, tas būs pats izcilākais laiks, lai atpūstos un izbaudītu skaisto vidi „Pīlādžu mototrasē”, kā arī atbalstītu Latvijas motosportistus trasē.

„Pīlādžu mototrases” infrastruktūra ir radīta gan sportam, gan atpūtai, tādejādi sniedzot iespējas atpūsties ikvienam.

Līdzjutēju ērtībām būs nodrošināts kempings, kurš atradīsies ainaviskā parka teritorijā un tiks apmeklētājiem atvērts 28.jūlijā no 18:00.

Sacensību atklāšana 31.jūlijā 11:15.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.