“Audi R8” īpašā versija ASV tirgum 60 eksemplāros (+ foto)

Vācu autobūves kompānija “Audi” izgatavojusi speciālu sportkāra “R8” modifikāciju ar 570 ZS jaudīgu motoru un aerodinamiskā aprīkojuma komplektu no oglekļa šķiedras. Savu pirmizrādi “Audi” jaunums “R8 Competition” svinēs Losandželosas autoizstādē (no 18.11).

Audi ASV struktūrvienības vadītājs Skots Keogs uzsvēris, ka jaunā modifikācija ir vistuvākā versija sacīkšu modelim R8 LMS Ultra.

Foto: Publicitātes foto

Zem “R8 Competition” motora pārsega atrodas 5,2 litru desmit cilindru motors ar 570 ZS jaudu, kas “Audi” sportkāram ļauj sasniegt 320 km/h maksimālo ātrumu un līdz simtam paātrināties 3,2 sekunžu laikā.

Foto: Publicitātes foto

“R8 Competition” aerodinamiskā aprīkojuma komplektā ir oglekļa šķiedras spliteris un ventilācijas aizvari priekšpusē, difuzors un antispārns aizmugurē. No šī materiāla izgatavoti arī spoguļu korpusi, vairākas interjera detaļas un vertikālās virsbūves sānu uzlikas (sideblades).

Foto: Publicitātes foto

Īpašā versija paredzēta vienīgi ASV tirgum un tā tiks izgatavota 60 eksemplāros.

Foto: Publicitātes foto

Piebildīsim, ka 2014.gada vasarā arī Eiropa saņēma savu īpašo versiju – 99 eksemplāros limitēto modeli “R8 LMX,” kas maksā EUR 210 000 un ir tikpat jaudīgs, kā ASV tirgum paredzētais “R8 Competition.”

Foto: Publicitātes foto

Audi R8 LMX Foto: Publicitātes foto

 

 

 

 

 

 

Foto: Publicitātes foto

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.