“BMW” izstieps krosoverus

Vācijas autobūves kompānija “BMW” papildinās krosoveru piedāvājumu ar vairākām pagarinātajām versijām, atsaucoties uz saviem ziņu avotiem, vēsta izdevums “Autoevolution.”

Pēc minētā izdevuma informācijas, krosoveru pagarinātās versijas, kas agrāk tika ražotas vienīgi Ķīnai, turpmāk tiks piedāvātas arī citos pasaules tirgos, turklāt modeļu klāsts paplašināsies.

Vispirms pagarinātā modifikācija tiks radīta bavāriešu vismazākā krosovera “X1” jaunās paaudzes modelim. To izgatavos uz priekšpiedziņas platformas UKL1, ko izmanto arī 2.Sērijas minivena “Active Tourer” konstrukcijā un uz konveijera liks jau nākamvasar. Krosovera salonā varēs izvietoties līdz pat septiņiem cilvēkiem, pie tam pēdējās divas sēdvietas paredzētas bērniem.

Jaunais “X3” variants gaidāms 2017.gadā, bet līdz 2020.gadam “BMW” sola arī krosovera “X5” pagarināto modifikāciju.

Paredzams, ka 2017.gadā krosoveru saimei pievienosies jauns modelis “X2” ar kupejas tipa virsbūvi trīs un piecu durvju versijā, bet tā paša gada nogalē – jaunais flagmanis “X7,” kas tiek gatavots konkurencei ar “Mercedes-Benz GL” un “Lexus LX” un maksās vismaz 125 000 eiro.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.