Latvijas “Dartz” piesaka modeli ar elektrošoka funkciju (+ foto)

Latvijas kompānija “Dartz” paziņojusi, ka 19.oktobrī nodos atklātībai savu jauno modeli “Black Shark” (Melnā haizivs), kas izcelsies ar vairākiem neordināriem risinājumiem.

Uz “Mercedes-Benz GL 63 AMG” bāzes izgatavotais apvidus automobilis komplektēts ar oriģināla dizaina virsbūvi, kas pastiprināta ar titāna un kevlara elementiem, aprīkots ar jaudīgu sirēnu un papildu prožektoriem uz jumta. No neparastākajiem risinājumiem jāizceļ „slēptie” durvju rokturi un elektrošoka funkcija (kā tā darbojas, Dartz neskaidro), kas palīdzēs atkauties no pārāk uzbāzīgiem paparazzi. Interesanti, ka lielāko daļu automobiļa funkciju varēs pārvaldīt ar ekskluzīvo “Vertu” viedtālruni, kas tāpat kā viss augstākminētais iekļauts jau standarta komplektācijā.

“Black Shark” dzinējspēku nodrošina “AMG” astoņu cilindru motors ar 5,5 litru tilpumu un 557 ZS jaudu. Kā alternatīvu pircējs var izvēlēties “AMG” divpadsmit cilindru motoru no “Mercedes GL65” vai “Dartz” inženieru pilnveidotu “AMG” agregātu, kas varēs sasniegt līdz pat 1500 ZS.

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.