Jaunais “UAZ Patriot” – ražošanas starts (+ foto)

Vakar, 7.oktobrī Uļjanovskas autorūpnīca Krievijā uzsākusi modernizētā apvidus automobiļa “UAZ Patriot” ražošanu. Dīleru centri to saņems novembrī, cena – 649 000 rubļu (EUR 13 280) par benzīna versiju, dīzelis maksās 719 990 rubļu (EUR 14 730).

Foto: Publicitātes foto

Modernizētajam “Patriot” nedaudz pamainīts interjera un eksterjera dizains, aprīkojumā iekļauta jauna multimediju sistēma ar navigāciju un atpakaļskata kameru, dzinēja priekšsildītājs ar taimeri. Automašīnas konstrukcija uzlabota ar šķērsstabilizatoru aizmugurē un jaunu kardānu. “UAZ Patriot” varēs pasūtīt ar ziemas paketi, kurā iekļauts apsildāms vējstikls, papildu sildītājs salonam, aizmugures sēdekļu apsildes sistēma un palielinātas kapacitātes akumulators.  

Foto: Publicitātes foto

Modernizētais “Patriot” tiek piedāvāts ar 2,7 litru benzīna motoru, kas attīsta 128 ZS vai 114 ZS jaudīgu 2,2 litru dīzeli. Abi komplektēti ar piecu pakāpju manuālo pārnesumkārbu.

Foto: Publicitātes foto

Pēdējā gada laikā “UAZ Patriot” modernizēts vairakkārt: 2013.gada augustā konstrukcija tika uzlabota ar elektroniski vadāmu “Hyundai” ražojuma sadales kārbu, 2014.gada sākumā izmainījās virsbūves krāsošanas tehnoloģija, bet no augusta apvidnieks tiek komplektēts ar jaunu stūres hidropastiprinātāju.

Foto: Publicitātes foto

Foto: Publicitātes foto

Foto: Publicitātes foto

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.