“Renault” Parīzes autošova ietvaros atklās jauno “Espace”

2014. gada Parīzes autošovā Renault atklās jauno “Espace”. Šis elegantais un inovatīvais krosovers, kas apvieno spēcīgu dizainu un pievilcīgu ārieni, ir balstīts uz koncepcijas auto, kas pirms gada tika prezentēts Frankfurtes autošovā.

Līdzīgi kā iepriekšējās paaudzes modeļiem, jaunā “Espace” stūrakmens ir gaišais, ērtais un daudzpusīgais interjers. Auto pievilcību vairo arī plūstošās līnijas, kā arī pasažieriem draudzīgais salons un mainīgā centrālā konsole. Gan piecu, gan septiņu sēdvietu versijas izceļas ar pārdomātu interjera daudzpusību. Tostarp īpaša uzmanība ir pievērsta jaunā auto dizaina un uzbūves detaļām.

Foto: Publicitātes foto

Jaunais Renault “Espace” pirmoreiz būs skatāms preses konferencē, ko vadīs Renault Group priekšsēdētājs un izpilddirektors Karloss Gosns (Carlos Ghosn), ceturtdien, 2. oktobrī, Parīzes autošova Renault stendā.

Par godu šim notikumam “Renault” un tā partneri Publicis Conseil un DigitasLBi ir radījuši oriģinālu digitālo prezentāciju, kurā ir gan video, gan 3D elementi, kas sniegs tīmekļa skatītājiem visaptverošu pieredzi, secīgi atklājot jaunā Espace iekšējo un ārējo dizainu.

Foto: Publicitātes foto

Foto: Publicitātes foto

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.