“Lada XRay” un krosovers “XRay Cross” gaidāmi 2016.gadā

“AvtoVAZ” vadība precizējusi termiņus, kad tiks iedarbināts modeļu “Lada XRay” un “XRay Cross” ražošanas konveijers.

Krievu mediji, atsaucoties uz Volgas autorūpnīcas vadītāja Bo Andersona paziņojumu preses konferencē vēsta, ka “Lada Xray” sērijveida ražošana sāksies 2016.gada janvārī, bet aprīlī modeļu piedāvājumam pievienosies arī krosovers “XRay Cross.”

Andersons minējis, ka jauni modeļi “AvtoVAZ” nepieciešami, lai spētu palielināt Krievijas tirgus daļu līdz 20%. Lai to īstenotu, kompānijai jāpārdod 600-650 tūkstošu automašīnu gadā. Vēl 350 tūkstoši automobiļu tiks saražoti “Renault-Nissan” aliansei.

Paredzams, ka modelis “Xray,” kas agrāk kompānijas dokumentos figurēja ar nosaukumu “BM-Hatch,” kā „paaugstināts pilsētas hečbeks,” sērijveida ražošanā dosies kā pārzīmolots “Renault Sandero” variants, bet “XRay Cross,” iespējams, kļūs par toljatiešu “Duster.” Abu automašīnu dizains tiks ieturēts 2012.gadā Maskavas autoizstādē nodemonstrētā koncepta “Xray” stilistikā. Piebildīsim, ka 2015.gada septembrī pie pircējiem dosies “Lada Priora” pēctecis “Vesta,” kas plašākai publikai tiks izrādīts šā gada Maskavas izstādē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.