Avārijā Ropažu novadā cietuši divi cilvēki

Vakar Ropažu novadā divu automašīnu sadursmē cieta divi cilvēki, no kuriem viens smagā stāvoklī nogādāts slimnīcā.

Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļā aģentūru LETA informēja, ka autoceļa Rīga-Ērgļi 18.kilometrā sadūrās automašīna “BMW”, kuru vadīja pagaidām neidentificēts vadītājs, un automašīna “VW”, kuru vadīja pagaidām neidentificēts vadītājs. No avarējušās automašīnas ar politraumu slimnīcā nogādāts 1967.gadā dzimis vīrietis, kā arī 1990.gadā dzimis vīrietis, kuram ārsti konstatēja galvas traumu un sasitumus.

Savukārt Ventspils novada Vārves pagastā 1967.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu “BMW 330”, nobrauca no ceļa pie bijušās dzelzceļa pārbrauktuves un apgāzās. Avārijā cieta un ar dažādām traumām slimnīcā nogādāts transportlīdzekļa vadītājs un pasažieri – 1982. un 1985.gadā dzimuši vīrieši.

Priekules novadā, uz autoceļa Ilmāja-Priekule, 1974.gadā dzimis vīrietis, vadot graudu novākšanas kombainu, transportlīdzekļa tehniskā bojājuma dēļ netika galā ar tā vadību, nobrauca no ceļa grāvī un apgāzās. Kombaina vadītājs ar dažādām traumām nogādāts slimnīcā.

Kopumā pagājušajā diennaktī Latvijā reģistrēti 73 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 22 cilvēki. Rīgas reģionā reģistrētas 32 avārijas, kurās cieta seši cilvēki.

Ceļu policijas darbinieki pagājušajā diennaktī Latvijā aizturēja desmit autovadītājus, kuru organismā alkohola koncentrācija pārsniedza atļauto normu. Rīgas reģionā aizturēti trīs iereibuši autovadītāji.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.