Mazda MX-5 speciālo versiju izpērk 10 minūtēs (+ foto)

Ierobežotā skaitā izlaistā, tikai 100 eksemplāru lielā “Mazda MX-5” īpašā versija izpirkta 10 minūšu laikā.

Aizokeāna mediji vēsta, ka laika limitam, ko “Mazda” plānoja rezervēt rodstera “MX-5” speciālās versijas iegādei īpaši tam izveidotā mikrosaitā līdz 31.maijam, vairs nav nekādas nozīmes– viss plānotais automobiļu daudzums izpirkts nieka 10 minūtēs.

Foto: Publicitātes foto

Sākotnēji “Mazda” plānoja slēgt mikrosaitu 31.maijā vai tad, kad pasūtījumu skaits sasniegs 250 vienības.

Aprēķini izrādījās neprecīzi, jo akciju nācās beigt jau pēc pirmajām desmit minūtēm. Tagad kompānija sazināsies ar visiem 250 klientiem, lai noskaidrotu viņu nolūku nopietnību un pēc tam apzinās dīlerus, kas sagatavosies speciālās versijas saņemšanai. No rūpnīcas standarta ražojuma īpašā versija atšķiras ar to, ka tās motora detaļas (klaņi, virzuļi, kloķvārpsta) izvēlētas, piedaloties pieredzējušiem speciālistiem, kas tās atlasījuši individuālā kārtībā no kopējā klāsta. Rezultātā (tā apgalvo ražotājs) rodstera motors ir tehniski uzticamāks un ātrāk sasniedz augstākus apgriezienus.

Foto: Publicitātes foto

ASV tirgum paredzētā “Mazda MX-5” ar mehānisko pārnesumkārbu attīsta 170 ZS, ar automātisko kārbu – 160 ZS. Jubilejas versijas komplektā arī balti ar ādu apšūti sēdekļi un durvju paneļi, alumīnija pedāļi, 17 collu riteņu diski ar “Bridgestone Potenza” riepām un tikai viena (sarkana) virsbūves krāsa.

Foto: Publicitātes foto

“Mazda MX-5 Miata 25th Anniversary Edition” cena ir 32 205 dolāru, ja rodsters komplektēts ar manuālo kārbu, savukārt tandēms ar automātisko transmisiju klientam izmaksās par 450 dolāriem vairāk.

Foto: Publicitātes foto

Foto: Publicitātes foto

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.