Nissan Qasqhai kļuvis par Baltijā populārāko pasažieru automobili

Pārdoto automobiļu skaitam martā sasniedzot 175, pilnīgi jaunais Nissan Qasqhai ir kļuvis par Baltijas valstīs populārāko pasažieru automobili.

Agrāk šogad pilnīgi jaunais Nissan Qashqai kļuva par pirmo automobiļa modeli 2014. gadā, kas izturējisEuroNCAP drošības testus un saņēmis augstāko – piecu zvaigžņu novērtējumu. Otrās paaudzes krosovers ir arī sensācija pasaules masu informācijas līdzekļos. Populārais Apvienotās Karalistes autožurnāls What Car? to atzina par „Gada auto 2014″. Papildus laikā līdz oficiālajam pārdošanas sākumam iemantotajai milzīgajai klientu atzinībai pilnīgi jaunais Nissan Qashqai turpina veiksmes stāstu, kļūstot par martā Baltijas valstīs visvairāk pārdoto pasažieru automobili.

Jaunās paaudzes Nissan Qashqai popularitātes pamats ir pārsteidzošais dizains un mūsdienīgās tehnoloģijas. Augstākās klases tehnoloģijas, otrās paaudzes krosovera dizains un uzlabota dinamika – tas viss apvienots, veidojot jaunā Nissan Qashqai būtību. Turpinot pirmās paaudzes automobiļa modeļa principus un stiprās puses, jaunais Qashqai apvieno stilu, tehnoloģijas un emocijas unikālā un oriģinālā veidolā.

Foto: Publicitātes foto

Izmantojot nenovērtējamās zināšanas un pieredzi, kas gūta no vairāk nekā divos miljonos eksemplāru pārdotā oriģinālā automobiļa modeļa, Nissan ir izdevies radīt perfektu ģimenes automobili.

Augsts Nissan produkcijas pieprasījums, ko papildina liels daudzums jaunu un uzlabotu automobiļu modeļu nozīmē to, ka rūpnīca Apvienotajā Karalistē darbojas visu diennakti, kā arī ka vairākus jaunus automobiļu modeļus gatavojas ražot Nissan ražotnēs Spānijā un Krievijā.

Pagājušajā gadā Nissan Eiropā saražoja 675 077 automobiļu, un ir sagaidāms, ka šis cipars, uzņēmumam turpinot virzīties uz mērķi kļūt par Āzijas automobiļu zīmolu Nr. 1 Eiropā, 2014. gada laikā palielināsies. Nissan Qashqai tiek ražots Nissan rūpnīcā Sanderlendā, Lielbritānijā, kas ir uzstādījusi savu rekordu – ik pēc 61 sekundes no konveijera noripo viens jauns automobilis.

Foto: Publicitātes foto

Foto: Publicitātes foto

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.