Pola Vokera ainas filmā “Ātrs un bez žēlastības 7” pabeigs ar dublieru un datorgrafikas palīdzību

Asa sižeta filma “Fast & Furious 7” (“Ātrs un bez žēlastības 7”) filma tiks pabeigta, nelaiķa aktiera Pola Vokera ainās izmantojot dublierus un datorgrafiku.

Kā jau ziņots iepriekš, Vokers pagājušā gada 30.novembrī gāja bojā autoavārijā. Sarkano 2005.gada “Porsche Carrera GT” vadīja viņa draugs, auto pārdošanas un sacīkšu kompānijas “Always Evolving” īpašnieks Rodžers Rodass, kurš arī gāja bojā.

Kad Vokers nomira, pilnā sparā ritēja “Ātrs un bez žēlastības 7” uzņemšana. Vairākas Vokera ainas palika neuzņemtas.

Ņujorkas laikraksts “Daily News” vēsta, ka filma tikšot pabeigta ar dublieru un datorgrafikas palīdzību. “Ir nolīgti četri aktieri ar līdzīgu ķermeņa uzbūvi kā Polam. Viņa seja un balss tiks izveidota ar datortehnoloģiju palīdzību,” atklāja anonīms informācijas avots.

Vokera nāves dēļ filmēšana tika pārtraukta un nozīmēts vēlāks iznākšanas datums – 2015.gada 10.aprīlis.

Vokers kļuva slavens ar dalību filmā “Ātrs un bez žēlastības”, kur atveidoja policistu Braienu O’Konoru. Viņš piedalījies piecās no sešām filmas daļām. Vokers pats veica daudzus no filmās redzamajiem pārgalvīgajiem trikiem ar auto.

Foto: Publicitātes attēls

Pirmā “Ātrs un bez žēlastības” daļa iznāca 2001.gadā. Sērijas centrā ir ātras mašīnas, skarbi vīrieši un pievilcīgas sievietes, kā arī eksotiskas filmēšanas vietas. Tā ir viena no Holivudas veiksmīgākajām franšīzēm.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.