Jaunais Golf Sportsvan TDI BlueMotion

Volkswagen Starptautiskajā Ženēvas autoizstādē pirmo reizi prezentē jauno Golf Sportsvan TDI BlueMotion1. Ārkārtīgi ekonomiskā jaunā Golf Sportsvan versija ir viens no labākajiem automobiļiem kompaktvenu klasē, un tam nepieciešami vien 3,6 litri degvielas uz 100 kilometriem, kas atbilst CO2 izmešu līmenim 95 g/km.

Foto: Publicitātes foto

Uzņēmumā Volkswagen nosaukums BlueMotion apliecina izcilu draudzīgumu videi un nevainojamus ekoloģiskos rādītājus jau kopš 2006. gada. Izmantojot šo tehnoloģiju, Volkswagen nepārtraukti uzlabo savu efektīvo modeļu klāstu, papildinot automobiļu sērijas ar progresīviem, degvielu taupošiem un zema izmešu līmeņa BlueMotion modeļiem. Papildus vispuspīgajai efektivitātei jaunais Glof Sportsvan ir arī plaši aprīkots piecvietīgs automobilis drošai, ērtai un ātrai pasažieru pārvadāšanai, kam ir arī plašs, daudzpusīgs salons.

Modelim Golf Sportsvan TDI BlueMotion ar 81 kW / 110 ZS jaudu ir zems degvielas patēriņš, kas lielā mērā ir saistīts ar labo automobiļa dinamiku. Pateicoties vairākiem jaunā kompaktvena uzlabojumiem, tā CD vērtība ir vien 0,27. Automobiļa aerodinamiku uzlabo tādi faktori kā pazemināta transportlīdzekļa virsbūve (par 15 milimetriem zemāka), īpašs jumta malas spoileris, ārpusē daļēji slēgts radiatora režģis ar zilu līniju, daļēji noslēgts ventilācijas režģis ar radiatora vārstu aiz tā, uzlabota dzesēšanas gaisa plūsma un īpaši zemgrīdas paneļi.

Golf Sportsvan TDI BlueMotion ir pieejams Trendline un Comfortline versijā. Īpaša BlueMotion raksturīga iezīme ir 15 collu vieglmetāla diski un riepas ar zemu rites pretestību. Jaunais BlueMotion modelis ir papildināts arī ar Start/Stop sistēmu, reģeneratīvās bremzēšans funkciju, uzlabotu TDI dzinēju un pārstrādātu 6 pakāpju manuālo pārnesumkārbu. Jaunais Golf Sportsvan TDI BlueMotion būs pieejams Vācijā no šā gada vasaras.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.