Pirmo jaunās paaudzes “Ford Mustang” pārdod par $300 000 (+ foto)

Pirmais jaunās paaudzes “Ford Mustang” eksemplārs pārdots “Barrett-Jackson” rīkotajā izsolē par 300 000 ASV dolāru.

Cena, ko samaksājis kāds nezināms pircējs, gandrīz desmit reižu pārsniedz “Mustang” bāzes versijas cenu, kas oficiālā tirdzniecībā nonāks 2014.gada rudenī. Dāsnais pircējs savam pirmajam eksemplāram ar 420 ZS V8 motoru varēs izvēlēties sešpakāpju manuālo vai automātisko pārnesumkārbu, salona noformējumu un virsbūves sportisko svītru krāsu.

Foto: Publicitātes foto

Līdzekļi, kas tika iegūti izsoles laikā, tiks novirzīti veselības organizācijai JDRF. Ar šo organizāciju “Ford” sadarbojas kopš 1983.gada un šajā laikā pārskaitījis tai aptuveni trīs miljonus dolāru, kas iegūti pārdodot automobiļus izsolē.

Jaunās paaudzes “Ford Mustang” debitēja aizvadītā gada beigās. Klientiem izvēlei izveidotas versijas ar četru (2,3 litri 309 ZS;409 Nm), sešu (3,7 litri 304 ZS;366 Nm) un astoņu (5 litri 420 ZS;529 Nm) cilindru motoriem.

Foto: Publicitātes foto

Visu “Mustang” ekipējumā ir vilkmes kontroles sistēma, bet modifikācijai ar piecu litru V8 motoru – arī “Launch Control” sistēma, kas nodrošina maksimāli efektīvu paātrināšanos no vietas. Savā sestajā paaudzē “Ford Mustang” tiks piedāvāts arī Eiropā.

Foto: Publicitātes foto

Foto: Publicitātes foto

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.