„BMW” aizdomājies par M7 projektu (+ foto)

„BMW”sporta nodalījums aizdomājies par 7.sērijas jaudīgās modifikācijas projektu, atsaucoties uz M GmbH inženieru daļas vadītāja Alberta Birmana sniegto informāciju, vēsta interneta izdevums „Autocar.”

„BMW” 7.sērijas jaudīgā modifikācija nekad nav bijusi M GmbH programmā, tomēr Birmans ir pārliecināts, ka šādam modelim būtu komerciāli panākumi. Šobrīd pieprasījumu šajā nišā aizpilda „Alpina,” kas klientiem piedāvā uz 7.sērijas sedana bāzes radīto B7 ar 544 ZS jaudīgu astoņu cilindru motoru un divām turbīnām. 100 km/h šāds automobilis sasniedz 4,6 sekundēs – tikpat ātri, cik „BMW” 760i ar 544 ZS V12 motoru.

BMW 7.series Foto: Publicitātes foto

Birmans atklājis, ka gadījumā, ja „BMW” M7 sedans nonāktu uz konveijera, tā raksturs noteikti atšķirtos no „Alpina” ražojuma. Tomēr šobrīd M7 modelis nav M GmbH tuvākajos plānos un „BMW” struktūrvienība koncentrējas uz M5, M6 pilnpiedziņas modeļu radīšanu, strādā pie M Performance versijas krosoveriem „X3” un topošajam „X4,” kā arī pie hečbeka 3.series „GT” M varianta projekta.

BMW 7.series Foto: Publicitātes foto

Atgādināsim, ka ziņas par 7.sērijas jaudīgās modifikācijas iespējamo perspektīvu izskanēja jau 2012.gadā pēc tam, kad „BMW” reģistrēja šo modeli patentu birojā, savukārt kompānijas Ziemeļamerikas daļas menedžeri apsolīja pārliecināt minheniešu vadību dod M7 projektam zaļo gaismu.

Alpina B7 Foto: Publicitātes foto

Foto: Publicitātes foto

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.