Izgatavots pēdējais „Lamborghini Gallardo” (+ foto)

25.novembrī no konveijera noripojis pēdējais „Lamborghini Gallardo” saimes eksemplārs. Tā ir speciālā versija „LP 570-4 Spyder Performante,” kas tiks nogādāta savam pasūtītājam, kādam privātam kolekcionāram.

Modelis „Gallardo” ir itāļu kompānijas pagaidām veiksmīgākais projekts. Kopš ieviešanas tirgū 2004.gadā tas piedzīvojis trīs paaudzes un kopumā izgatavots 14 022 vienībās. Uz vienas platformas ar „Audi R8” ražotais sportkārs bija pieejams rodstera un kupejas variantos. Lielākā daļa bija pilnpiedziņās versijas, taču bija arī speciāla modifikācija (LP550-2) ar aizmugurējo riteņu piedziņu.

„Gallardo” pēctecis jau zināms – tas ir jauns superauto „Cabrera,” kas vairākkārt manīts testos un visticamāk tiek gatavots Ženēvas 2014.gada autoizstādei. Neoficiāla informācija liecina, ka „Cabrera” svars salīdzinājumā ar „Gallardo” samazināsies par vairākiem desmitiem kilogramu, bet 5,2 litru V10 dzinējs agrāko 570 ZS vietā attīstīs aptuveni 600 ZS. Standarta izpildījumā „Cabrera” tāpat kā visi Lamborghini būs pilnpiedziņas sportkārs, taču par papildu maksu ražotājs var to pārveidot par ekstrēmāku un grūtāk savaldāmu aizmugurējās piedziņas spēkratu. Atšķirībā no „Gallardo”, kas izmanto sekvenciālo pārnesumkārbu „Cabrera” motors tiks komplektēts ar septiņu pakāpju divsajūgu transmisiju.   

Foto: Publicitātes foto

Foto: Publicitātes foto

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.