Jaunais “Audi Q7” kļūs par 400 kg vieglāks (+ foto)

Vācu autobūves kompānija “Audi” strādā pie savas krosoveru līnijas flagmaņa “Q7” projekta, kas jāpabeidz līdz 2014.gada Parīzes autoizstādei.

Mediji uzzinājuši, ka pašreizējā modeļa (tirgū kopš 2005.g.) pēctecis kļūs ievērojami vieglāks. Pateicoties “Volkswagen” jaunajai platformai, kas veidota no tērauda un kombinēta ar alumīnija detaļām, otrās paaudzes “Q7,” salīdzinot ar pašreizējo modeli, spēs nomest gandrīz 400 kg un bāzes versijā iekļausies kopējās masas kategorijā līdz 2000 kg. Modeļa gabarīti daudz nemainīsies un paliks aptuveni tajā pašā līmenī – garums 5,09 m.

Motoru klāstam tiek gatavoti 3 un 4,2 litru TDI dīzeļdzinēji, kā arī 3-4 litru benzīna turbo agregāti, kurus atkarībā no versijas varēs kombinēt ar pilnpiedziņu un astoņu pakāpju automātisko pārnesumkārbu. Krosovera cena sāksies no atzīmes 70 000 dolāru.

Jaunā “Audi Q7” izskats tiek turēts slepenībā un spiegu uzņemtie testu prototipa attēli daudz informācijas nesniedz, tādēļ pievienojam “Autobild” mākslinieka veidoto variantu.

Foto: Autobild.de

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.