„BMW” 4.sērijai būs hibrīdmodifikācija (+ foto)

Vēl gluži jaunajai „BMW”4.sērijas saimei gaidāms papildinājums – hibrīda modelis, kas pievienosies kupejai un kabrioletam.

Pateicoties interneta vietnei „BMW Blog” atklātībai tika nodoti Losandželosas motoršovam (22.11.-2.12) gatavotā „BMW” 4.Series Cabrio pirmie attēli, taču izrādās tie vēl nav visi jaunumi, ko bavārieši grasās parādīt Enģeļu pilsētā. Tagad kļuvis zināms, ka blakus 4.sērijas atklātajai modifikācijai stāvēs arī 4.sērijas hibrīds. Pieejamā informācija liecina, ka tam iebūvēts sešcilindru benzīna motors ar 306 ZS jaudu, kas strādā savienībā ar 54 ZS elektromotoru, litija jonu akumulatoru bloku un astoņu pakāpju automātisko pārnesumkārbu. Sistēmas kopējā jauda – 340 ZS.

Nākamgad 4.sērijas modeļiem pievienosies jaudīgais „M4,” kas būs komplektēts ar 3 litru sešcilindru turbo motoru, kas attīsta 430 ZS un 500 Nm.     

Tikmēr „BMW” sagatavojis jaunu bāzes motoru 4.sērijas kupejai, kas pircējiem kļūs pieejams no novembra. Tas ir 184 ZS benzīna agregāts, kas komplektā ar sešu pakāpju manuālo pārnesumkārbu maksās 35 750 eiro. Par astoņu pakāpju automātisko pārnesumkārbu nāksies piemaksāt 2150 eiro.

BMW 4.Series Cabrio un Coupe Foto: BMW Blog

BMW 4.Series Coupe Foto: Publicitātes foto

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.