„Fiat” Frankfurtē prezentējis jaunu „Freemont” sērijas apvidnieku

Itālijas koncerns „Fiat Group Automobiles” Frankfurtes 65. auto izstādē prezentējis jaunu apvidus automašīnu „Fiat Freemont Black Code”, portālu „iAuto” informēja „Fiat” autorizētais pārstāvis Latvijā.

„Black Code” ir viens no četriem „Fiat Freemont” apdares līmeņiem, kuri tiek piedāvāti šī modeļa pircējiem.

Foto: Publicitātes attēls

 „Freemont Black Code” ir melnas priekšējās restītes, melni 19 collu vieglmetāla diski un sānu spoguļi, melns rāmis ir arī priekšējiem automašīnas lukturiem.

Pēc ražotāju teiktā, „Black Code” domāta pircējiem, kuri meklē ietilpīgu, ērtu ģimenes auto. Jaunais „Freemont” modelis pircējiem tiks piedāvāts ar 170 ZS 2 litru „MultiJet II” dzinēju ar priekšējiem velkošajiem riteņiem un mehānisko pārnesumkārbu vai ar pilnpiedziņu un automātisko pārnesumkārbu. Šī visurgājēja pircēji var izvēlēties arī pilnpiedziņu ar 280 ZS 3,6 litru benzīna dzinēju. Visas šī modeļa pilnpiedziņas versijas tiek piedāvātas ar sešu pārnesumu automātisko pārnesumkārbu.

 „Fiat Freemont” standarta komplektācijā iekļauta automātiskā trīs zonu klimata kontrole, kruīza kontrole, ādas sēdekļu pārvalki un apsildāmie sēdekļi, aizmugures parkošanās sensori, kā arī sistēma, kas ļauj atslēgt un iedarbināt automašīnu, neizmantojot atslēgu, un elektriski aizmugures logi.

Automašīnā ir arī 8,4 collu skārienjūtīgs ekrāns ar pavadoņu navigācijas sistēmu un kartēm, kā arī DVD atskaņotājs un vieta SD kartei, „Bluetooth”, aizmugures kamera un augstākās kvalitātes „Alpine” audio sistēma ar 6 skandām, 368-W pastiprinātāju un skaļruni.

Koncerns cer, ka nākamajā gadā jaunais apvidus automobilis ievērojami uzlabos jau tā veiksmīgos „Fiat Freemont” pārdošanas rādītājus. Sadarbībā ar „Chrysler Group” radītais modelis divu gadu laikā pārdots vairāk nekā 52 000 eksemplāros, kas 2012. gadā „Fiat Freemont” savā kategorijā ļāva pakāpties uz 6. vietu. Itālijā „Fiat” apvidnieks divus gadus pēc kārtas turas līderpozīcijā un pēc pārdošanas rādītājiem ir septītā populārākā automašīna valstī.

Latvijā jauno „Fiat Freemont Black Code” jau var pasūtīt „Fiat” pilnvarotā pārstāvja Baltijas valstīs „Autobrava” salonos, taču Latviju tas sasniegs nākamā gada janvārī.

Foto: Publicitātes attēls

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.