BMW jaunumi Frankfurtes izstādei

Domājot par patīkamu braukšanu šodien un nākotnē, ir izstrādāti jauni modeļi, kurus BMW un BMW i zīmols prezentēs 2013. gada Starptautiskajā automobiļu izstādē (IAA) Frankfurtē pie Mainas.

Pasaules nozīmīgākā automobiļu izstāde šogad notiks 12.-22. septembrī, viens no tās būtiskākajiem momentiem būs BMW i3 pirmreizējā demonstrēšana. Pirmais BMW i zīmola sērijveida modelis iezīmē jaunu mobilitātes laikmetu, kuru raksturo no oglekļa šķiedru pastiprinātās plastmasas (CFRP) veidots pasažieru salons un BMW eDrive tehnoloģija, kuras uzdevums ir braukšanas laikā nodrošināt nulles emisiju līmeni.

Tajā pašā laikā elegantu, sportisku, divdurvju BMW automobiļu vēsturē jauna nodaļa tiks atvērta līdz ar BMW 4.sērijas Coupe pasaules pirmizrādi 2013. gada IAA izstādē. Jaunajam modelim piemīt maksimāla estētiska pievilcība, un tas garantē braukšanas prieku “premium” vidēja izmēra automobiļu segmentā. Līdzīgi savā klasē līderis ir BMW X5 – trešā paaudze, kas tiek demonstrēta Frankfurtes izstādē, – līdzās jaunajiem BMW 5 sērijas modeļiem un jaunajiem BMW X5 M50d, BMW M550d xDrive Sedan un BMW M550d xDrive Touring M Performance automobiļiem. BMW arī prezentēs divas projekta izstrādes koncepcijas, lai demonstrētu uzņēmuma kompetenci un kreativitāti gan piedziņas sistēmu tehnoloģijas jomā, gan arī saistībā ar ienākšanu jaunos transportlīdzekļu segmentos. BMW Concept X5 eDrive modelī ir apvienotas tradicionālās “Sports Activity Vehicle” klases automobiļu īpašības ar pieslēdzamas hibrīda piedziņas sistēmas efektivitātes priekšrocībām. Tikmēr BMW tūrisma izbraucienu automobilis BMW Concept Active Tourer Outdoor demonstrē, kā var palielināt iespējas piemērot “premium” kompaktklasi sporta un izklaides aktivitāšu dažādajām vajadzībām, labi pārdomājot automobiļa iekšpuses izkārtojumu un izmantojot gudrus, detalizētus risinājumus.

IAA 2013. gada izstādē tiks demonstrētas arī jaunākās inovācijas, kas izstrādātas zem “efektīvās dinamikas” simbola, jaunie, pievilcīgie, oriģinālie BMW piederumi un paši jaunākie BMW ConnectedDrive sērijas papildinājumi. Tagad arvien plašāka kļūst automobiļu vadītāju atbalsta sistēmu un mobilitātes pakalpojumu izvēle, ko pastiprina intelektuāla savienojamība. Daudzi pakalpojumi, kas īpaši pielāgoti elektromobilitātes prasībām un braukšanai pilsētās, ir izstrādāti BMW i3 klases automobiļiem. Turklāt BMW ConnectedDrive klāsta pārveidošana sniedz vēl lielākas iespējas elastīgi un ērti realizēt klientu individuālās prasības.

Jaunie ražojumi un pakalpojumi būs atrodami apvienotajā BMW, BMW i, MINI un Rolls-Royce stendā 11. zālē, kas atrodas līdzās izstāžu centra galvenajai ieejai. Būs arī iespēja redzēt šos jaunos automobiļus darbībā, ļaujot apmeklētājiem visas izstādes laikā tuvāk un pamatīgāk izmēģināt BMW automobiļus un sajust raksturīgo braukšanas prieku.

BMW i3: emisiju nulles līmeņa mobilitāte, BMW automobiļiem raksturīgais braukšanas prieks

BMW i3 ir pasaulē pirmais “premium” klases automobilis, kas jau tā pirmsākumos iecerēts pilnīgas elektromobilitātes nodrošināšanai. Tā elektrodzinējs attīsta 125 kW/170 zs jaudu, izmantojot enerģiju no litija-jonu baterijas pakas, kas uzstādīta zemā centrālā pozīcijā automobiļa apakšdaļā. Tāpat kā neparastais apgaismojums, arī ļoti stingrais CFRP pasažieru salons, elektriskā piedziņas sistēma un baterija ir izstrādāta un ražota uzņēmumā BMW Group. Automobiļa BMW i3 svars ir tikai 1195 kilogrami (DIN pašmasa), un ar to ik dienas var nobraukt 130-160 kilometrus (aptuveni 80-100 jūdzes). Šo attālumu var palielināt maksimāli līdz 300 kilometriem (aptuveni 180 jūdzēm), ja norādīts divu cilindru diapazona paplašinātais iekšdedzes dzinējs.

BMW i3 Foto: Publicitātes foto

BMW i3 klases automobiļu pamatā ir jauna veida transportlīdzekļa arhitektūra. LifeDrive koncepcija ir pamatā automobiļa neparastajai formai, ko nosaka atšķirīga dizaina valoda un piesātināti salona telpas līmeņi visiem četriem sēdekļiem. BMW i zīmola raksturīgā pazīme ir ilgtspējība, kas tiek īstenota visā vērtību ķēdē. Piemēram, pasažieru salona oglekļa šķiedras ir ražotas Moses Lake pilsētā ASV, izmantojot vienīgi hidroenerģiju, bet enerģiju, kas nepieciešama BMW i automobiļu ražošanai BMW Leipcigas rūpnīcā, pilnībā ražo šim nolūkam paredzētas vēja turbīnas.

BMW 4.sērijas Coupe automobiļi – ideāls estētiskas pievilcības un dinamiskas jaudas līdzsvars

Ideāli līdzsvarotas proporcijas, zems gravitācijas centrs un jaudīgi dzinēji dod iespēju BMW 4.sērijas Coupe automobiļiem savā segmentā estētikas un dinamikas ziņā uzstādīt augstākus standartus. Divdurvju modeļa individuālā identitāte – uzsvērta ar ciparu “4” tā nosaukumā – ir atspoguļota tā dizainā un augstākās kvalitātes aprīkojuma īpašībās. BMW 4.sērijas Coupe klienti var sākumā izvēlēties starp vienu sešcilindru un diviem četrcilindru dzinējiem, un kā alternatīvi varianti standarta specifikācijai ir pieejamas Sport Line, Modern Line, Luxury Line un M Sport paketes.

BMW 4.Series Coupe Foto: Publicitātes foto

Jaunais BMW X5 modelis – galvenie “Sports Activity Vehicle” klases automobiļi ir krāšņāki un mūsdienīgāki nekā jebkad agrāk

BMW X5 bija pasaulē pirmie “Sports Activity Vehicle” (SAV) klases automobiļi, un šajā klasē tie ir līderi joprojām. Trešās paaudzes modeļu izlaišana ir jauns pavērsiens šajā klasē, ko raksturo braukšanas prieks, mainīgums un luksuss. Starp jaunā BMW X5 modeļa izcilajām īpašībām var minēt tā uzlaboto sportisko veiktspēju un samazināto degvielas patēriņu, atraktīvu un aerodinamiskā ziņā optimizētu dizainu, svaru, kas ir par aptuveni 90 kg mazāks par līdzīgi aprīkota šā modeļa svaru iepriekšējās sērijās, un daudzas inovācijas no BMW ConnectedDrive.

BMW X5 Foto: Publicitātes foto

 BMW Concept X5 eDrive modelis – intelektuāla visu četru riteņu piedziņa, kas atbilst inovatīvu hibrīdtehnoloģiju prasībām

BMW 2013. gada IAA izstādē prezentēs arī jaunu veidu, kā vēl vairāk samazināt degvielas patēriņu un SAV izplūdes. BMW Concept X5 eDrive modelī ir apvienots pazīstamais braukšanas prieka zīmols, ko nodrošina intelektuāla visu četru riteņu piedziņas sistēma xDrive, un luksusa vide ar pieslēdzamas hibrīda piedziņas koncepciju, kas sniedz pazīstamos BMW sportiskuma atribūtus, iespēju sasniegt ātrumu līdz 120 km/h (75 jūdzēm stundā), izmantojot vien elektroenerģiju, kā arī vidējo degvielas patēriņu ES testu ciklā, kas ir 3,8 litri uz 100 kilometriem (74,3 jūdzes uz galonu). Aplūkojamā automobiļa piedziņas sistēmas sastāvā ir četrcilindru BMW TwinPower Turbo iekšdedzes dzinējs un 70 kW/95 zs elektromotors, kas arī ir izstrādāts BMW Group uzņēmumā.

BMW Concept Active Tourer Outdoor modelis – gudri risinājumi patīkamai braukšanai un brīvā laika aktivitātēm

Kompaktas ārpuses dimensijas, izteiksmīga iekšpuse un gudri risinājumi, kuru mērķis ir uzlabot ar sportu un brīvā laika pavadīšanu saistītu funkcionalitāti, nosakot BMW Concept Active Tourer Outdoor modeļa raksturu. BMW izmanto savu transportlīdzekļu koncepciju, lai zīmolam raksturīgo braukšanas prieku ievadītu jaunā segmentā. Automobiļa iekšpusē pilnībā integrētais velosipēdu turētājs nodrošina optimālu telpas izlietojumu. Jaunievedums ir arī BMW Concept Active Tourer Outdoor modeļa pieslēdzamas hibrīda piedziņas tehnoloģija.

BMW Concept Active Tourer Outdoor Foto: Publicitātes foto

Jaunais BMW 5.sērijas modelis – svaigs impulss ceļā uz globāliem panākumiem

BMW 5. sērija, pasaulē visvairāk pārdotais automobilis vadošā segmenta “premium” galā, turpina gūt panākumus, ieviešot modifikācijas dažādās dizaina detaļās, papildu piedziņas sistēmas variantos, kā arī ļoti daudzas inovācijas no BMW ConnectedDrive. Jaunais 518d modelis – pieejams Sedan un Touring formā – tagad iezīmē sākumpunktu BMW 5.sērijas īpašumtiesībām, un BMW 520d xDrive modelis ir pievienojies visu četru riteņu piedziņas modeļu sērijai. Greznā un daudzpusējā BMW 5.sērijas Gran Turismo modeļa jaunais aizmugures dizains automobiļa kontūrām piešķir papildu eleganci un paplašina tā bagāžnieka tilpumu par 60 litriem.

BMW 5.Series Sedan Foto: Publicitātes foto

MINI klātbūtne dominē pašreizējā zīmola kampaņā “MINI – NOT NORMAL”. Globālajā kampaņā tiek izteikta zīmola individuālā, enerģiskā attieksme pret dzīvi, ar ko IAA izstādes apmeklētāji varēs iepazīties sadaļā “MINI Curiocity”. Gan no arhitektūras, gan arī satura viedokļa MINI stends ir būvēts kā pilsēta, kurā pašreizējos MINI modeļus varēs detalizēti aplūkot unikālā veidā. Modeļi dažādos pilsētas “rajonos” ir izvietoti atbilstoši tēmām. MINI John Cooper Works modeļu zona ir veltīta ātrumam – apmeklētāji tiks aicināti pārspēt ātruma rekordu uz MINI Speed Slide – 15 metrus garā slīdceļa pieaugušajiem. Noslēgumā fotoattēli un uz slīdceļa sasniegtais ātrums tiks parādīti uz lielajiem ekrāniem. MINI dizaina modeļi apļos speciāli izveidotos celiņos MINI Curiocity centrā. MINI Roadster un MINI Cabrio slīdēs “mākonī” virs pilsētas jumtiem.

BMW 4.Series Coupe Foto: Publicitātes foto

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.