300 īpašie Subaru BRZ Final Edition Vācijas tirgum (+ FOTO)

Japānas autobūves uzņēmums Subaru pieteicis versiju BRZ Final Edition, kas paredzēta Vācijas tirgum un tiks izlaista 300 eksemplāru skaitā.

Kā vēsta uzņēmuma preses relīze, BRZ ar klasisko sporta auto shēmu, kas paredz bokserdzinēju priekšā un aizmugures riteņu piedziņu, kompaktiem izmēriem un labām braukšanas īpašībām par pieņemamām cenām nodrošināja unikālu kombināciju Vācijas tirgū.

Tagad klāt Final Edition, kas atšķirsies ar OZ Racing Ultraleggera vieglmetāla riteņu diskiem Race Gold krāsojumā, sporta izplūdes sistēmu ar iegravētu BRZ logotipu, īpašiem grīdas paklājiņiem un Final Edition  emblēmām.

Salonā sporta sēdekļi ar ādas/Ultrasuede zamša pārklājumu, septiņu collu, individuāli pielāgojama digitālā mērinstrumenti, multivides astoņu collu skārienekrāns, sešu skaļruņu audio, divas USB pieslēgvietas, viedtālruņa integrācija, izmantojot Apple CarPlay un Android Auto.

Motortelpā 2,4 litru četrcilindru bokserdzinējs ar 234 ZS un maksimālo griezes momentu 250 Nm, kas pieejams pie 3700 apgriezieniem. Jauda tiek pārvadīta ar sešpakāpju manuālās vai sportiski noskaņotas sešpakāpju automātiskās pārnesumkārbas palīdzību.

Pirmajā gadījumā Fina Edition cena 41 990 eiro, otrajā – 44 990 eiro.

Foto: Subaru

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.