44 240 un 46 745 eiro: vēl divas modernizētā Golf versijas starta lauciņā (+ FOTO)

Vācijas autobūves uzņēmums Volkswagen laiž klajā vēl divas modernizētā Golf versijas: eHybrid un GTE. Abus modeļus jau var pasūtīt.

Pēc tam, kad pircēju rīcībā tika nodotas kompaktā modeļa standarta un sportiskā GTI versijas, izvēlei pievienojas arī saimes eHybrid un GTE varianti.

Golf eHybrid attīsta 204 Zs un ar elektrību nobrauc līdz 143 km, bet GTE jauda ir 272 Zs – par 7 Zs vairāk nekā klasiķim GTI, ar elektrību veicamajai distancei sasniedzot 131 km. Abi modeļi atbalsta šatro uzlādi ar jaudu 50 kW un var lepoties ar kopējo autonomiju, kas pārsniedz 1000 km.

Abi uzlādējamie hibrīdi iegūst 17 collu riteņus, atsvaidzinātu priekšpusi ar jauna dizaina resti, bamperiem un lukturiem, kā arī horizontāli novietotu diožu lenti. Pirmoreiz kāds Eiropas Golf var izgaismot savu emblēmu, bet GTE modelim horizontālā diožu lente izgaismosies zilā nevis baltā krāsā.

GTE modeļa salons izceļas ar sportiskiem sēdekļiem, kam rūtota auduma apdare, sportisku stūri un 12,9 collu multimediju iekārtu (eHybrid izmanto tādu pašu). No aizmugures jaunāko GTE atpazīst pēc izmainītās optikas, difuzora un hroma dekora, kas piemontēts virs difuzora.

No palīgasistentu klāsta jāatzīmē autonomās braukšanas komplekss, kas nodrošina daļēji autonomu pārvietošanos līdz 210 km/h, automātiskās bremzes un joslas uzturētājs.

 

.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.