Ķīnas Nio prezentē jaunu un cenu ziņā pievilcīgu Tesla Model Y konkurentu

Ķīnas autobūves uzņēmuma Nio jaunizveidotais apakšzīmols Onvo nodemonstrējis Tresla Model Y līdzīgu krosoveru L60, kam sola pievilcīgu cenu un sniedzamību virs 1000 kilometriem.

Onvo (Ķīnā Ledao) ir Nio apakšzīmols, kas izveidots budžeta autobūves produkcijai, tādēļ uzņēmuma pirmais modelis, krosovers L60, ir paredzēts plašam pircēju lokam, turklāt par pievilcīgu cenu. L60 dizainu veidojis bijušais Bentley speciālists Rauls Piress, tas tiek uzskatīts par Tesla Model Y konkurentu, kas nepārprotami atspoguļojas arī ķīniešu krosovera veidolā.

 

Zināms, ka L60 iegūs transformējamu salonu, vienkāršu autopilotu ar radara un video kameru atbalstu, kā arī vairākus spēka agregātus. Automašīnas sniedzamība būs 555-730 km robežās, bet vēlāk tiek solīta īpaši tāla diapazona modelis, kas spēs nobraukt vairāk par 1000 kilometriem.

Tehniskie dati atklāj, ka konstrukcijā iekļauta 900V arhitektūra, tiks izmantoti 60 un 85 kilovatstundu akumulatori, turklāt elektroenerģijas patēriņš būs patīkami mazs – vien 12,1 kWh uz 100 km.

Elektromobiļa aprīkojumā var būt adaptīvie amortizatori, multimediju iekārta ar 17,2 collu diagonālo ekrānu, head-up displejs, papildu 8 collu ekrāns aizmugurējiem pasažieriem, panorāmas jumts, kameras un radars. Ķīnā Onvo L60 pārdošana sāksies septembrī. Sākuma cena ir 219,9 tūkstoši juaņu, kas ir aptuveni 28 000 eiro.

Foto: Ekrānbilde no Facebook.com/carnewschina/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.