Maserati kabriolets par 231 000 eiro

Itālijas autoražotājs Maserati atkal atgriezis piedāvājumā modeli GranCabrio, četrvietīgajam GranTurismo kupejas vaļējam variantam nosakot cenu, kas nedaudz pārsniedz 230 tūkstošus eiro.

Salīdzinājumā ar GranTurismo vaļējais modelis būs smagāks, dārgāks un vismaz sākumā pieejams vienīgi jaudīgajā Trofeo modifikācijā. Zem motora pārsega iebūvēts sešcilindru twinturbo benzīna motors ar trīs litru darba tilpumu. Tas attīsta 550 Zs un 650 Nm, darbojoties apvienojumā ar astoņu pakāpju automātisko pārnesumkārbu un pilnpiedziņu, nodrošinot ieskrējienu līdz simtam 3,6 sekundēs un maksimālo ātrumu 315 km/h.

Četrvietīgā kabrioleta auduma jumts aiz sēdekļiem salokās 14 sekundēs, nospiežot pogu centrālajā displejā, turklāt to var darīt arī braucot ar ātrumu līdz 50 km/h. Jumtu pircējs var izvēlēties no pieciem pieejamiem krāsu variantiem. Salonā arī 12,2 colu ekrāns vadītājam, 12,3 collu ekrāns multivides iekārtai, 8,8 collu displejs klimatkontroles funkcijām.

Maserati Gran Cabrio standarta aprīkojumā iekļauts trīspakāpju kakla zonas sildītājs, bet papildaprīkojumā ir pieejams arī vēja aizturis, ko izmanto komfortabla brauciena nodrošināšanai divatā.

Zināms, ka Vācijā Maserati jaunums maksās 231 015 eiro.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.