Nissan parāda futūristisko konceptu Max-Out (+ FOTO)

Japānas autobūves uzņēmums Nissan iepazīstinājis ar konceptu Max-Out, kas līdz šim eksistēja vien kā virtuālais prototips.

Datorgrafikā radītais elektriskā rodstera koncepts Max-Out, ko Nissan parādīja 2021.gadā, tagad pieejams arī „taustāmā veidā”. Arī tagad tam nav skaidri iezīmētas nākotnes, ja neskaitām Nissan konstruktoru un dizaineru kolektīva spēju un domas lidojuma apliecinājumu.

Max-Out izceļas ar kantainām formām, lieliem riteņiem un motora pārsegu, kurā izveidota apjomīga pievades atvere gaisa plūsmas novirzīšanai uz slīpo un zemu novietoto vējstiklu, savukārt salonā iebūvēti neparastas formas sēdekļi, informācijas displejs gandrīz visa priekšējā paneļa garumā, četrstūrveida stūre ar funkciju taustiņiem. Gaismas diodes konstrukcijā izmantotas sevišķi dāsni, tādēļ tās izgaismo ne tikai rodstera priekšpusi, aizmuguri un salonu, bet arī riteņu diskus.

Ražotājs neatklāj automašīnas tehniskos datus, vien norāda, ka tai ir elektriskā piedziņa un salona transformēšanas iespējas.

Nissan vairāk realitātei pietuvinātie plāni nosaka, ka līdz 2030.gadam uzņēmums plāno izgatavot 23 elektrificētus modeļus, no kuriem 15 būs pilnībā elektriski.

 

Foto: Nissan

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.