Pieaug jauda un sniedzamība – Bentley Bentayga Hybrid uzlabots (+ FOTO)

Bentley modernizējis modeli Bentayga Hybrid, kas 2023.gadā dosies ar nedaudz lielāku jaudu un sniedzamību. Pircēja izvēli papildina divas jaunas komplektācijas Azure un S, kas agrāk bija pieejamas tikai ICE motoru versijām.

Bentley Bentayga Hybrid piedziņu nodrošina 3,0 litru V6 motors un 100 kW elektromotors, kas tagad sasaistīts ar lielāku 18 kWh bateriju (agrāk 13 kWh). Ieguvums – sniedzamība elektriskā režīmā, kas pieaug no 40 līdz 43 kilometriem. Bentley krosovers kļuvis arī nedaudz jaudīgāks – tagad vadītāja rīcībā ir 462 Zs, bet griezes moments pieaudzis no 700 līdz 750 Nm.

Papildus augstākai veiktspējai un lielākam diapazonam Bentley Bentayga Hybrid sagatavoti divi jauni apdares līmeņi, kas agrāk bija pieejami tikai iekšdedzes motoru pircējam. Hybrid S piešķir Bentayga agresīvāku izskatu un veiktspēju. Piekare ir stingrāka, saķeres kontrole Sport režīmā pieļauj vairāk pašdarbības, bet no jauna noregulētā izplūdes sistēma pārliecina ar sulīgāku skaņu, savukārt standarta Blackline pakotne aizstāj eksterjera hroma akcentus pret spoži melnu noformējumu.

Bentayga Hybrid Azure vairāk koncentrējas uz greznību, nevis uz sportiskumu. 22 virzienos elektriski regulējami priekšējie sēdekļi ar apsildi un ventilāciju ir jau standartā, tāpat kā ekskluzīvs rombveida šuvju raksts to ādas apdarei. Pircējs var izvēlēties no 15 dažādām ādas krāsām un trim unikālām koka apdarēm Dark Walnut, Crown Cut Walnut un Koa.

Ražotājs ziņo, ka modernizētais Bentley Bentayga Hybrid kļūs pieejams nākamajā mēnesī. Cena vēl nav zināma.

Foto: Bentley

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.