Volkswagen uzsāk ID.Buzz pārdošanu (+ FOTO)

Volkswagen elektriskais busiņš ID.Buzz no 20.maija kļūst pieejams lielākajā daļā Eiropas tirgu.

Pircējam tiks piedāvāti divas elektriskā transportlīdzekļa modifikācijas: piecvietīgs ID. Buzz pasažieru variants par 64 581 eiro (cena Vācijā) un kravas ID. Buzz Cargo par 54 431 eiro.

Abos gadījumos dzinējspēks ir 150 kW (204 Zs; 310 Nm) elektromotors, bet enerģijas avots ir 77 kWh baterija, kas var nodrošināt sniedzamību līdz 420 km. Uzlāde līdz 80 procentiem pie 170 kW iekārtas prasa aptuveni pusstundu.

Pasažieru versija sākumā būs pieejama tikai dārgākajā Pro komplektācijā, kas jau sērijveidā ir apgādāta ar diožu lukturiem, 19 collu riteņu diskiem, 5,3 collu ciparu mērinstrumentiem, 10 collu multimediju iekārtas ekrānu, viedtālruņa bezvadu uzlādes iespēju, divu zonu klimatkontroli, Car2X (informē par satiksmes situāciju), ceļazīmju atpazīšanas palīgsistēmu, izvairīšanās manevra asistentu, joslas uzturēšanas palīgu, sadursmes brīdinājumu ar automātisko bremzēšanas palīgu un parkošanās sensoriem priekšā un aizmugurē.

Komplektā arī divas atbīdāmas durvis, garenvirzienā pārbīdāms otrās rindas sēdeklis un bagāžas telpa, ko var variēt 1121-2205 litru robežās.

 

Foto: Volkswagen

Dalies:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *