Bez milzu restes – BMW prezentē 3.sērijas modernizēto modeli (+ FOTO)

Vācijas autobūves uzņēmums BMW iepazīstinājis ar jauno 3.sērijas modeli, kas būs pieejams sedana un universāla versijās no šī gada jūlija.

Dizaineri šoreiz atteikušies no neviennozīmīgi vērtētā Monster-Niere (kā to dēvē vācu žurnālisti) radiatora dekora un izveidojuši priekšpusi ar L-veida dienasgaismām, šaurākiem lukturiem un „normāla” izmēra resti. Aizmugurē to visvieglāk atpazīt pēc jaunā bampera ar integrēto difuzoru, vertikāli novietotiem atstarotājiem un apaļajām izplūdes sistēmas izejām.

Salonā tagad jauns izliekts displejs, kas apvieno 12,3 collu mērinstrumentus un 14,9 collu multimediju ekrānu, trīs zonu klimatkontrole, kas jau pamata aprīkojumā, tiesa – tikai universālam, jauns transmisijas izvēles selektors un vēl mazāk fizisku pogu, funkciju vadību uzticot balss komandām un skārienekrānam.

Motoru piedāvājums palicis bez izmaiņām – 3.sēriju joprojām var pasūtīt ar 156, 184, 252 un 340 Zs benzīna motoriem, 150 un 340 Zs dīzeļdzinējiem, kam palīdz 48V Mild Hybrid tehnoloģija, kā arī divās Plug-in-Hybrid versijās, kas ar elektrību nobrauc attiecīgi 52 un 61 km. Visi motori darbojas kombinācijā ar astoņu pakāpju automātisko pārnesumkārbu.

Standarta aprīkojums paplašināts un bez minētās trīs zonu klimatkontroles tagad ietver arī automātiski aptumšojošos salona spoguli, uzglabāšanas paketi, parkošanās sensorus un navigācijas sistēmu.

Elektronisko palīgu skaitā priekšējās sadursmes brīdinājums ar automātisko bremzēšanu, kruīza kontrole ar bremzēšanas funkciju, ātruma ierobežojumu informācija ar apdzīšanas aizlieguma uzrādīšanu,  Speed Limit palīgsistēma un no joslas novirzīšanās brīdinājums.  

3.sērijas sedans un universāls tiks ražoti Minhenē, sedans – arī Meksikā, bet Ķīnas versija – Ķīnas pilsētā Šenjangā.

Zināms, ka pie Vācijas dīleriem jaunais modelis ieradīsies jūlijā. Cenas: vismaz 43 900 eiro par sedanu un vismaz 45 000 eiro par Touring universālu.

Foto: BMW

Dalies:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *