Volkswagen plāno divus jaunumus ASV tirgum

Vācijas autobūves uzņēmums Volkswagen plāno divus elektriskās piedziņas jaunumus Ziemeļamerikas tirgum. Šim nolūkam vācu autobūves uzņēmums atdzīvinās agrāk izmantoto marku Scout.

Volkswagen paziņojis, ka atgriezīs dzīvē agrāk izmantoto marku Scout, kas tiks izmantota, lai ASV tirgū piedāvātu divus jaunus modeļus – pilnībā elektrisku pikapu un sportiska rakstura krosoveru.

Pirmie Scout prototipi tiks prezentēti nākamgad, bet sērijveida ražošanu paredzēts sākt 2026. gadā. Elektrificētais Scout zīmols balstīsies uz jaunu tehniskās platformas koncepciju, ko var izmantot, lai radītu no Volkswagen produkcijas atšķirīgākus modeļus, kam, protams, nebūs nekāda sakara ar Eiropā labi pazīstamo Scout līniju no vācu koncernā ietilpstošās Škoda klāsta.  

Kāds tādā gadījumā 60.-80.gadu amerikāņu Scout ar Volkswagen? Tāds, ka 2020.gadā Volkswagen komerctransporta grupa Traton pārņēma ASV kravas automašīnu ražotāju Navistar, kuram pieder arī zīmols International. Bet šis zīmols no 1961. līdz 1980.gadam ražoja International Harvester Scout – rubustu apvidnieku, kas konkurēja ar līdzīgiem Ford, Jeep un GM ražojumiem.

Foto: Ekrānbilde no instagram.com/klauszyciora/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.