Drošākais auto Eiropā ir Subaru Outback

EuroNCAP par drošāko no visiem pēdējos divos gados testētajiem automobiļiem atzinis Subaru Outback krosoeru.

Subaru Outback ir drošākais jaunais auto Eiropā. Ar 88,8 procentiem no 100 iespējamiem punktiem japāņu krosovers sasniedzis ieguvis augstāko novērtējumu no visiem Euro NCAP testētajiem jaunajiem transportlīdzekļiem pēdējo divu gadu laikā. Outback ieguva vislielāko punktu skaitu visās transportlīdzekļu klasēs gan palīdzības sistēmām (95 procenti), gan neaizsargātajiem satiksmes dalībniekiem (84 procenti). Novērtējums par pieaugušo pasažieru aizsardzību sasniedza 88 procentus, par bērnu drošību – 89 procentus.

Euro NCAP atzīmē, ka testi uzrādījuši lielas atšķirības uzlaboto vadītāja palīdzības sistēmu (ADAS) rezultātos, kur Subaru Outback izcēlies ar vislabāko sniegumu (95 %) pateicoties efektīvajām avārijas bremzēšanas, joslas saglabāšanas, ātruma un uzmanības sistēmām.

Outback ceturtā paaudze izstrādāta, balstoties uz Subaru pētījumu un attīstības darbu 30 gadu garumā. Uzlabotā Eyesight ietver ne tikai avārijas bremzēšanas sistēmu ar sadursmes brīdinājumu un krustojuma funkciju, bet arī pirmo reizi izvairīšanās palīgu ar aktīvo stūrēšanas funkciju, kas palīdz droši izvairīties no šķēršļiem. Eyesight kompleksā arī joslas uzturētājs un aktīvā joslu novirzīšanas brīdinājuma sistēma, kas papildus joslu marķējumam atpazīst arī dabiskās robežas, piemēram, zālienu.

Citi Eyesight komponenti ir palīgsistēma braukšanas uzsākšanai kalnā, ceļa zīmju atpazīšana ar inteliģento ātruma ierobežotāju, kas salīdzina jūsu ātrumu ar ceļa zīmēm, kā arī aizmugurējā avārijas bremzēšanas sistēma, kas brīdina par sadursmēm, braucot atpakaļgaitā.

Foto: Subaru

Dalies:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *