Pāvesta vizītei – četri īpaši Škoda krosoveri

Čehijas autobūves uzņēmums Škoda izlaidis divus īpašus Enyaq iV un Karoq krosoverus, kas tiks izmantoti Romas pāvesta Franciska vizītei Slovākijā.

Katoļu baznīcas augstākās vadības vizīte Čehijas kaimiņvalstī notiks no 12. līdz 15.septembrim un šajā laikā transporta pakalpojumus nodrošinās Škoda. Šim nolūkam sagatavoti četri krosoveri, turklāt galvenā transportlīdzekļa loma uzticēta elektriskajam Enyaq iV.

Pāvesta automobilim ir melna virsbūves krāsa, melns salons, īpaši turētāji dzeltenbaltajam Vatikāna karogam uz priekšējiem spārniem, oficiālais vīzītes logotips uz ārējo spoguļu korpusiem, kā arī papildu rokturi ērtākai iekāpšanai un izkāpšanai. Turklāt standarta tonētie logi tika aizstāti ar pilnīgi caurspīdīgiem, lai sabiedrība labāk redzētu pontifiku.

Šī ir otrā reize, kad Romas pāvests ceļo ar Čehijas automobiļu ražotāja transportlīdzekļiem. Pirmo reizi Čehijas zīmolam bija iespēja izcelties 2018.gadā Īrijā, kad divu dienu vizītē Pasaules ģimeņu tikšanās ietvaros Dublinā pāvesta rīcībā tika nodotas četras Škoda Rapid Spaceback automašīnas.

Foto: Publicitātes attēls

Dalies:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *