Toyota laiž klajā divas pikapa Tacoma bezceļu versijas (+ FOTO)

Ziemeļamerikas tirgum Toyota pieteikusi divas pikapa Tacoma versijas, kas paredzētas skarbākiem ekspluatācijas apstākļiem.

Toyota piedāvājumā jau bija „ekstrēmā” versija TRD Pro, taču tagad tai pievienosies Trail Edition 4×4 – variants, kas noderēs tiem, kas nevēlas pārmaksāt par TRD modeli, taču vēlas ko vairāk nekā spēj piedāvāt parastais Tacoma SR5.

Trail Edition 4×4 pikapi tiek izlaisti tikai kombinācijā, kas apvieno četru durvju kabīni, pilnpiedziņu un aizmugurējās ass bloķējošo diferenciāli. Komplektu papildina par 13 mm augstāka aizmugures piekare, priekšējās piekares atsperes, kas palielina klīrensu par 11 mm, offroad riepas un apakšas agregātu aizsargi. Par labu Trail Edition 4×4 stabilitātei šķērsbāze pastiepta par 13 mm.

Atjauninātais Tacoma TRD Pro izmainījies maz: adaptīvie LED lukturi tagad ir standarta aprīkojums, aizmugures bortam ar modeļa un zīmola nosaukumu pamainīts dizains, piešķirti jauni 16 collu riteņu diski, izveidota spilgti dzeltena virsbūves krāsu shēma, kas nav atrodama citos Toyota modeļos.

Toyota Racing Development izstrādātais tehniskais pildījums nav mainīts: tā atšķiras no parastajiem Tacoma pikapiem ar Fox amortizatoriem, pastiprinātu balstiekārtu, apakšējās daļas aizsardzību, priekšējo piekari, kas pacelta par pusotru collu, īpašām riepām un starplikām, kas šķērsbāzi aizmugurē palielina par 13 mm.

Visi bezceļu Tacoma pikapi aprīkoti ar 282 zirgspēku (359 Nm) 3,5 litru V6 benzīna motoru, bet TRD Pro var pasūtīt komplektā ar manuālo pārnesumkārbu, kamēr pārējie pikapa varianti pieejami tikai savienojumā ar automātisko kārbu.

Paredzams, ka abas versijas pie dīleriem nonāks līdz gada beigām, Tacoma Trail Edition 4×4 varētu maksāt aptuveni 38 000 dolāru, Tacoma TRD Pro – vismaz 45 000 dolāru.

Foto: Publicitātes attēls

Dalies:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *