Nissan iepazīstina ar jauno Pathfinder, kas pārdošanā nonāks 2021.gada vasarā (+ VIDEO)

Nissan prezentējis jauno Pathfinder. Tagad tam astoņas sēdvietas, ciparu mērinstrumenti, deviņu pakāpju automātiskā pārnesumkārba un braukšanas režīmu izvēle ar 7 iestatījumiem.

Paaudžu maiņas gaitā Pathfinder saglabājis savu atpazīstamo tēlu ar masīvo korpusu un melno, hroma dekorā ietverto radiatora resti. Mainījies lukturu izskats – no tiem atdalījušās dienasgaismas, bet miglas lukturi pārceļojuši uz pašu priekšējā bufera apakšu.

Aizmugures lukturi kļuvuši šaurāki un pastiepušies garumā, modeļa uzraksts tagad grezno visu bagāžnieka durvju platumu, bet aizmugures stikls ieguvis taisnas malas un saplūdis ar pēdējās rindas aizmugures sānu logiem.

Apvidus auto trešajā rindā tagad kopējs dīvāns, kas automašīnu no septiņvietīga transportlīdzekļa pārvērtis par astoņvietīgu. Aiz stūres iebūvēts 12,3 collu digitālais informācijas panelis, priekšējā paneļa centrā – ovāls 9 collu multimediju kompleksa ekrāns, bet par piemaksu pieejams projekcijas ekrāns ar 10,8 collu izmēru. Pathfinder piedāvās arī citu mūsdienīgu aprīkojumu, ieskaitot apkārtskata kameras, viedtālruņa bezvadu uzlādi, Wi-Fi pieslēgvietas, Bose audio ar 13 skaļruņiem.

Standarta komplektācijā ietilpst 10 drošības spilveni, avārijas bremzēšanas sistēma, aklās zonas uzraugs, adaptīvie lukturi un brīdināšanas sistēma par izbraukšanu no ieņemtās joslas.

Jaunais Nissan Pathfinder aprīkots ar to pašu 3,5 litru atmosfērisko motoru, kas attīsta 284 Zs un 351 Nm griezes momentu, taču variators aizstāts ar jaunu 9 pakāpju automātisko pārnesumkārbu.

Pilnpiedziņas sistēmai ir pavisam septiņi darbības režīmi ar optimāliem iestatījumiem braukšanai dažādos apstākļos un uz dažādām virsmām: Standard, Sport, Eco, Snow, Sand, Mud / Rut un Tow. Apvidus auto drīkst vilkt līdz 2700 kg smagu piekabi, ko palīdzēs savaldīt standarta Trailer Sway Control stabilizācijas sistēma.

Bagāžas nodalījuma tilpums aiz trešās sēdekļu rindas ir 453 litri, bet nolaižot visus sēdekļus, iegūst līdz 2265 litriem lielu kravas telpu.

Nissan Pathfinder pārdošana ASV sāksies 2021.gada vasarā. Klientiem piedāvās 2WD un 4WD modeļus četrās aprīkojuma versijās.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.